Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Január 29. -én adtam fel...

Január 29. -én adtam fel ügyfélkapun az igénylést az egyéni vállalkozóihoz, azóta sem jött meg, ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Amikor feladtam, még aznap jött értesítő, hogy továbbították a monori járási hivatalnak, de azóta semmi. Ilyenkor mit kell csinálni? Létezik, hogy 1 hónap alatt nem sikerült nekik feldolgozni a kérelmemet? Más is járt már így, hogy ilyen sokat kellett várni rá?

2014. febr. 26. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ilyen nincsen. Vagy a bejelentővel nem stimmelt valami, vagy az ügyintézés bazi lassú, de én ilyennel még nem találkoztam. Nem lehet hogy nem jó nyomtatványt töltöttél ki? Mert ilyennek sem találkoztam hogy továbbítottál máshova.


Érdemes lenne telefonálni, hogy mi a helyzet vele. Általában segítőkészek. Ha a monori járási hivatalhoz tartozol, akkor náluk kell érdeklődni.

2014. febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A könyvelővel együtt töltöttem ki a papírt, amit ügyfélkapun kellett feladni a hozzám tartozó járáshoz (ez a monori), mert már nincs személyes ügyintézés. Mindenképpen bemegyek!
2014. febr. 27. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt tudom, azt a részt nem értettem hogy hogy értetted hogy továbbították. De ok.
2014. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt a központi rendszer küldte, hogy "továbbítottuk a monori járás felé a kérvényt", így értettem :)
2014. febr. 28. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!