Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját üzlethelyiségben török...

Ginaszin kérdése:

Saját üzlethelyiségben török gyros büfét szeretnék nyitni. Hozott készhúsból és tisztított zöldségből, mert kicsi a hely.4-5 millió ráfordítással megérheti?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, hogy hol van helyileg, a városban vagy faluban hol van a legközelebb gyorskajálda mennyire nyitottak rá mert pl. egy kisfaluban ahol nagyrésze öreg néni senki nem fog venni a helytől függ bár szerintem felesleges ebbe beletenni 4 - 5 milliót a gyrosozást hagyd meg a törököknek :)
2014. febr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
török ember sütne.. forgalmas főutca központi helyen, Pest közeli városban.. sok a bank,a fiatal, de a költségek inkább az 5 millához közelítenek ezért kérdeztem.. :)
2014. márc. 1. 09:14
 3/5 anonim válasza:
Bocsi, a kérdésre nem tudok válaszolni, de ha megnyílt, szólj és megyek... imádom a gyrost... :-)
2014. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mózes Adrián válasza:

Szia!


Ha már van saját üzlethelyiséged mégha üres is biztos nem kerül 5m FT ba! Ha nagyon elit helyet szeretnél full extrásan akkor maximum. Ha gondolod tudok neked már ötletet adni hogy 2m kihozd.

2014. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nemetorszagban lattam, a torok a gyorsbufejet a szupermarket parkolojaban uzemeltette, nonstop jottek mentek a kliensek.

Gondolom engedelye is volt a szupermarket lanctol.

Mindenesetre ugy nezett ki hogy jobb helyet keresve sem lehet talalni.


Apropo: a gyros az gorog, nem torok. Szoval egy gorog fog arulni nalad? Vagy egy torok fogja arulni a gorog gyrost? :-D

2016. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!