Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mellékáll. egyéni vállalkozást...

Ducka kérdése:

Mellékáll. egyéni vállalkozást szeretnék indítani, frissítő, relaxáló masszőrként. Házhoz nem tudok menni. Ebben az esetben ez a tevékenység végezhető-e esetleg egy üzlethelyiségben vagy albérletben (főbérlő beleegyezésével) székhelyként bejelentve?

Figyelt kérdés

#albérlet #üzlethelyiség mint székhely
2014. márc. 8. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Lakásra hívni vendéget... ne csodálkozz ha páran prostinak fognak nézni.



Egy masszőr.

2014. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én könyvelek egy lányzót, 2 éve csinálja, megélni nem nagyon tud belőle, így csak mellék állás. De nagyon sokan vannak ebben a szakmában, és az a nyerő, aki mobilis.
2014. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én se tudok megélni belőle, pedig nem csak 60 órás tanfolyamot végeztem, és helyet is bérlek Bp-en.


mobilitásból se lehet megélni, mert 10ből 9 cég ilyet nem enged meg, illetve az emberek java része bizalmatlan.

2014. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "védelmet"!Van már vendégköröm mint gyógymasszőrként végzett személynek(nem 60 órás képzés után)de a hely ahol eddig voltam bezárt.Ezért gondoltam,hogy vmihez kezdek.Nem szeretnék ÁNTSZ engedélyt és a frissítő masszázshoz nem kell egyedül.Ezért érdeklődtem a lehetőségekről.
2014. márc. 9. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!