Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mitől lesz egy vállalkozás...

Mitől lesz egy vállalkozás sikeres?

Figyelt kérdés

Hogy érdemes elkezdeni? Már meg van az ötlet, hogy mivel szeretnénk foglalkozni. A jogi útja világos, inkább az érdekel, hogy hogyan tudok "jó" vállalkozást létrehozni. (Gondolok itt arra, hogy hogyan kell felmérni, hogy mennyire kell az a bizonyos dolog az embereknek, milyen praktikák vannak, amik másoknak már bejöttek, de nem annyira köztudottak, stb.) Elsősorban nem a "sikeres vállalkozó személyiségjegyei" -t szeretném megtudni, inkább konkrét tanácsokat kérnék.

Előre is köszi!


2008. júl. 22. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha te tudnád ezt - elárulnád???


Egyébként léteznek ilyen könyvek. Szerezz néhányat, és olvasd el. Van most egy tanfolyam is a Főnix tv-n.

2008. júl. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ajánlom a Hubbard College tanfolyamait. Nagyon hatásosak, talán még van is ilyen című tanfolyamuk.


A Szcientológia áll mögötte, amit én nem csípek, de úgy vagyok vele, mint a konyhakéssel: kenyeret is kenhetek vele, de meg is vághatom magam. Ettől függetlenül nem dobom ki a konyhakést, hanem igyekszem elkerülni, hogy megvágjam magam, és csak kenyérkenésre használom. Ha érted a hasonlatot. :)

2008. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Konkrét tanácsokat nem tudok adni úgy, hogy nem tudom miről is van szó. Ami viszont számodra érdekes lehet, az az, hogy mindenképpen fent kell tartanod a kapcsolatot olyan emberrel, aki a Teáltalad vállalkozni kívánt közegben mozog. Az emberek többsége szeret segíteni, szeret a munkájáról beszélni, szereti ha meghallgatják és a tanácsát kérik. Nem ördöngösség! Még jót is teszel vele, hogy meghallgatod. Nekem van egy picike kis Kft-m és mégis az egyik multi cég ügyvezetőjével barátkozom, akinek konkurenciája vagyok, de ennek ellenére mindig segít, hogy mit hogyan tegyek...

És röviden a vállalkozás sikerének a titka: "problémát" megoldani. Ennél egyszerűbb és értékesebb tanácsot én sem kaptam még senkitől.

2008. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Network21 képzéstől és könyvektől

vannak könyvek amelyek csak N21-ben kaphatók, de vannak, amelyek megszerezhetők könyvesboltokban is :) pl:

Allan Pease könyvek

John C. Maxwell könyvek

Carnegie Dale könyvek

2008. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!