Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Elsőéves egyetemista vagyok,...

Elsőéves egyetemista vagyok, hogyan tudnék webprogramozó vállalkozást beindítani?

Figyelt kérdés

Elsősorban PHP, MySQL, JavaScript ismeretekkel rendelkezem és szívesen belevágnék egy kisebb vállalkozásba az egyetemi éveim alatt.


Hogyan vágjak bele? Kihez kell forduljak? Hogyan tudnék olyan szolgáltatásokat nyújtani a leendő ügyfeleimnek, mint például domain regisztráció, tárhelyek, tartalomkezelő rendszerek és azok karbantartásai stb.?


2014. márc. 17. 13:52
 1/2 SzarvasLászló ***** válasza:

Ezt rengetegen végzik, és ma már szerintem nem túl nagy kunszt egy embernek magától mindezt megtennie.


Én a helyedben alkalmazásokon dolgoznék és eszelősen tanulnék, hogy később pl. olyan cégem legyen mint a pl. Kürt Zrt.

2014. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SzarvasLászló ***** válasza:

vagy pl. Prezi, stb.


Kezd el feldobálni az ötleteidet a Kickstarterre!

2014. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!