Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha valakinek van egy ruhaüzlet...

Ha valakinek van egy ruhaüzlete hogy lehetne kicseszni vele milyen hatóságokat lehetne ráküldeni? Nagyon szemét módon becsapott átvert és azt akarom megbosszulni

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 21:06
1 2
 1/12 anonim válasza:

NAV...

de tudod Isten nem ver bottal, az élettől úgyis megkapja majd a magáét, ha tényleg szemét ember...

2014. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha rendben van nála minden, akkor bárkit ráküldhetsz, nem fogsz sokra menni vele.


Ha átvert, és ezt bizonyítani is tudod akkor jelentsd fel.

2014. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak a szavukra odaadtam nekik 5 millió értéket. Egyébként olyan hely nincs ahol minden rendben van.
2014. márc. 19. 22:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok Neked és üzletfelednek. :) Nálad sincs rendbe minden ha 5 milliós árukészletet szerződés vagy számla nélkül ki tudtál vinni a a raktáradból és le is tudtad könyveltetni. Náluk ez az árú nem szerepelhet a raktárban hisz nincs róla bizonylat. Nyomd fel a NAV-nál hogy csempészárut tart. Természetesen azon gondolkozz el, hogy le tudod-e tagadni, hogy tőled származik, mert ha nem akkor ugyanazon a padon fogtok ülni a bíróságon.
2014. márc. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Te a legjobb baratnoddel iratnal papirt? Jo naiv voltam atvert es most bujkal
2014. márc. 20. 12:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Baráttal rokonnal sosem üzletelünk, ha igen akkor igen íratok papírt. Tudod régi és közhelynek tartják de igaz üzletben nincs barátság!

Tanulj belőle és legközelebb írj papírt.Bosszút ne akarj állni mert csak az időd és pénzed megy vele. Könyveld el a veszteséget és ha legközelebb találkoztok ásd el mélyre a barát(nődet)ságot. :)

2014. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én pont azert nem gondoltam papirra mert megbiztam benne joban voltunk . Na mindegy..de amugy probalom visszakapni a penzem lehet inkabb arra fokuszalok majd
2014. márc. 20. 19:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Tehát neked volt lopott árud, neki pedig boltja, ahol eltudja adni? Sétálj be a rendőrségre, mond el hogy milyen galád orgazda a barátnéd, hogy nem fizeti a lopott árudat :)
2014. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Te mirol beszelsz?milyen lopott arurol? Azt irtam 5 millio ft érték nem azt hogy áru foleg nem hogy lopott...
2014. márc. 21. 18:29
 10/12 anonim ***** válasza:
A bizniszben nincs barátság, jo naív vagy, a barátod meg hülye lenne vissza adni/ kifizetni :D
2014. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!