Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek melyek azok a...

Acsádi imre kérdése:

Szerintetek melyek azok a vállalkozások amik most igazán mennek? És melyik városban vannak ezek? Én majd ha betöltöm a 18 szeretnék egyet nyitni csak nem tudom még hogy mit, ezért kérdezlek benneteket hogy tudtok e segíteni nekem?

Figyelt kérdés

#jjóska
2014. márc. 23. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha van sok milliód és vannak Fideszes haverjaid, akkor lehet csak esélyed. Ma a kisvállalkozások tömeg4esen mennek tönkre.
2014. márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Csinálj egy közgépet
2014. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem.

közgép az milyen mik tartoznak ebbe a fogalomba?

2014. márc. 23. 18:10
 4/11 anonim válasza:
van egy géped és azt közre adod, nem hallottál még róla?
2014. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja ahan értem. és más lehetőség nincsen a válalkozások terén valami stabil?
2014. márc. 24. 14:06
 6/11 anonim válasza:

Először nőj fel ez nem így működik, hogy na én akarok egyet nézzük mi a biztos, mert nincs biztos.

- Kell egy kezdeti tőke, ami nem kevés -> kell egy jó ötlet lehetőleg a piacnak egy olyan szegmensére szabva, amiből még nincs telítettség/sok konkurencia tehát a legésszerűbb egy piaci rés megcélozása bár ehhez rengeteg idő kell , hogy felderítsd ha meg már olyan szegmentum felé nyitsz, ami ki van szolgálva akkor is tudj valami újat felhozni, egy plusz kreatív terméket vagy szolgáltatást, ami eddig még nem volt -> piackutatás elvégzése a potenciális vásárlókon, hogy biztos lenne-e kereslet a te termékedre -> üzleti terv alapos kidolgozása a 7P -nek megfelelően pl: termék,szolgáltatás meghatározása, tulajdonságai, marketingkommunikáció,árpolitika,fizikai környezet ecetera... a megvalósításról már nem is beszélve ráadásul azzal is számolnod kell, hogy egy ideig kifele áramlik a tőkéd befelé nem fog az, hogy a vállalkozás még profitot is termeljen nem 1-2 hónap lesz.

Addig is ha neked tényleg ehhez van kedved inkább ötletelj te magad, hogy mihez lenne kedved, lehetőséged, milyen kapcsolataid vannak vagy lehetnek, mi újat tudsz te nyújtani a piacon és miért lennél te értékes a vevőknek, miért érné meg nekik, hogy nálad költsék a pénzüket. Ezenkívül olvasgass marketinggel kapcsolatos könyveket (pl: Philip Kotler, Wolf Gábor)Rengeteg múlik a tálaláson.

2014. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ja és a gerillamarketing sem utolsó fogalom a kezdőknek.
2014. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó előtti válaszoló, megfogadom tanácsaid, tudnál még nekem segíteni hogy mit hogy kezdjek majd el vagy hogy keressek milyen téren vagy valami jó ötlet, köszönöm
2014. márc. 25. 15:09
 9/11 anonim válasza:
Leírtam, hogy találd ki az öleted mik alapján indulj el...ne haragudj de inkább bele se kezdj ha ennyi nem telik ki tőled..
2014. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezért csődöl be több, mint 90%-a a vállalkozásoknak, az ilyen funkcionális analfabétáknak hála, mint a kérdező...
2014. márc. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!