Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy tudnám jobb áron eladni...

Hogy tudnám jobb áron eladni kislányom több száz kinőtt ruháját? Interneten keresztül vagy kiülni a bolhapiacra és úgy?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 11:38
 1/10 A kérdező kommentje:

Vagyis külön-külön lefényképezgetem,lemérem és felteszem őket mondjuk teszveszre!

vagy kiviszek egy digitális mérleget bolhapiacra,egy hatalmas nagy táblán kiírva,hogy babaruha 2000Ft/kg!

2009. dec. 26. 11:40
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen vaterán vagy teszveszen próbálkoznék. Azért a bolhapiacon mindig ott kell lenni, idő kell hozzá és még ott van az időjárás is.
2009. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Ha gyorsan akarod eladni, akkor bolhapiac.

Rá kell szánni az időt, de ott könnyebben el tudod adni, hiszen a vevők megtapogathatják, megnézegethetik.

Ha ráér, nem olyan sürgős, akkor tesz-vesz.

2009. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálhatod sima hirdetési oldalakon is (pl.: expressz), mert ott nincs jutalék és azt is sokan nézegetik. Én például onnan vettem a kisfiamnak egy csomó jó minőségű használt ruhát nemrég. Oda is tölthetsz fel képet.
2009. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Ha a lányodnak többszáz kinőtt ruhája van,akkor aligha van szükséged a ruhák árára,anélkül is tudsz neki még többszázat venni.

Add oda valamelyik segélyszervezetnek:Karitáasz,Máltai vagy a Baptista Szeretetszolgálat.De az is megoldás,ami nálunk már évek óta gyakorlat.Az oviban-iskolában van évente kétszer használt-holmi nap.Mindenki beviszi a felesleges,kinőtt holmit,és a szülők válogatnak belőle.Nagyon sokan örülnek,hogy nem kell gyerekruhára is költeni.(Nem cigányok).Nem mindenki olyan szerencsés,mint te lehetsz.

2009. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na de jó,hogy rögtön pénzéhes vagyok!

10 éves a lányom!10 év alatt összejön némi ruha!

Egyedül nevelem és heti 60 órát dolgozok!

Szóval ez korántsem SZERENCSE!

2009. dec. 26. 17:40
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocs!

Félreütöttem!

50 órát!

2009. dec. 26. 17:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Kb. egy évvel ezelőtt próbálkoztam a Vaterán értékesíteni a ruhákat. Őszintén szólva nem volt sikerem. Nagyon sok munkával járt és alig adtam el valamit. Amióta bevezették a feltöltési díjat, egyszer kétszer még próbálkoztam, de sikertelenül. Azoknak sikerül akik 1 Ft-ról indítanak aukciót és az "ismerősök" felverik az árat, majd valaki naivan megveszi a végén.

Azóta én a segélyszervezeteknek küldöm a ruhákat.

Szerintem próbáld meg, nagy veszteséged nem lesz, de lehet szerencsével jársz az ilyen internetes eladással.

2009. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én járok ki bolhapiacra,de garantálom,hogy ott nem fogsz tudni eladni semmilyen ruhát.Sokan hetekig hozzák ki,mégsem adnak el belőle semmit.Nálam is volt néhány ruhadarab,és a végén már ajándékba adtam oda valakinek.

Teszveszen esetleg nagy csomagonként,és nagyon olcsón talán elviszik,de nem garantált.

2010. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
www.babaszoba.hu
2010. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!