Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek a Forever...

Mi a véleményetek a Forever Living Products-ről? Merjek vállalkozni?

Figyelt kérdés
Sokan élnek jogdíj alapú jövedelemből. Szerintetek van esélyem?? A cég Aloe Vera alapú termékeket fogalmaz.
2009. dec. 26. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Én nem vágnék bele,mert az embereknek egyre kevesebb a pénzük,és nem fognak ilyen kiegészítőket,vitaminokat vásárolni.De ez az én meglátásom,lehet te más körökben forogsz.Én személy szerint nem is voltam minden termékükkel elégedett:(A vitamint a gyerkőc kiköpdöste,a First akkora,hogy a lejárati időn belül képtelenség felhasználni,stb.
2009. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha a gyerkőc kiköpdöste a vitamint akkor az nem a cég hibája szerintem. A first-et mire használjátok?? Mert nekem ez olyan furi , hogy nem fogy el, mi 1 év alatt kettőt használunk. A termékeket már régóta használjuk, fogyasztjuk. Most az üzleti oldala érdekelne.
2009. dec. 26. 23:15
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Csak akkor vágj bele, ha olyan ismerőseid vannak egy páran, akik ilyen jellegű termékeket fogyasztanak.

Ismeretségi kör kell hozzá, akiknek erre van pénzük.

2009. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Az MLM-ből meg lehet élni, de rengeteg munka és gyomor kell hozzá.
2009. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Sok tanulni valod lesz ha elkezdet az MLM-et es sikeres is akarsz lenni, kitartast igenyel, eveket. En tobb mint ket eve csinalom, egy masik cegnel. Az FLP jo ceg, ismered is mar egy-ket termeket, szerintem nezz korul mas cegeknel is mielott dontenel, termekek eladhatosaga, milyen gyakrak hasznaljak a ceg termekeit az emberek, annyira meg nem vagyunk hogy mindenki igyekezzen megorizni az egeszseget, kavera inkabb koltenek az emberek, peldaul. En biztatlak, es sikert es kitartast kivanok!
2009. dec. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
08,45-os vagyok. Ha ismeroseid koreben probalod eladni a termekeket, nagyobbreszt vissza fognak utasitani, ez az en tapasztalatom. Az interneten (is) kell reklamozz de ma mar az is televan ilyen hirdetesekkel. Ne a termekek eladasaban gondolkodj, inkabb forgalmazoi halozatot epits magad utan, abbol jon idovel a passziv jovedelem.
2009. dec. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Több cég termékeit is kipróbáltam. Hallatom erről a kávé bizniszről is, de ez egy nagyon fiatal cég. Én ilyesmibe nem fogok. Az FLP azért csak több mint 30 éves múltál rendelkezik. Nem egy-két terméket ismerek, nagyon sok mindent használok. Csak a fürdőszobába 18 db termék van felbontva. Imádom Őket. Csak attól félek nem vagyok elég kitartó hogy felépítsem az üzletem.
2009. dec. 28. 13:25
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Az FLP-nek jók a termékei ezzel nincs gond, de! A tapasztalataim nem túl jók. Sajnos ahhoz, hogy jogdíjszerű jövedelmed legyen, nemcsak neked kell produkálni a forgalmat, hanem több emberednek kell hasonlóan nagy forgalmat lebonyolítani. Ráadásul jövedelmed akkor lehet, ha vállalkozói igazolványt kiváltod. Ez pedig havi költséget jelent számodra, akkor is ha nincs semmi bevételed. Ha úgy gondolod, hogy nincs kitartásod, akkor el se kezd, ugyanis havonta kell forgalmat produkálni, itt nincs megállás. Ez egy kemény munka, örökké menni, győzködni az embereket, egy hónapban sem lehet pihenni, mert az a vevő már elvész, és nincs forgalom. A jogdíjat elérni évekbe kerül. Én több év után hagytam abba, ráadásul azt is nehéz kezelni, hogy az embereknek nincs pénzük 5 ezerért C vitamint venni, ha lehet párszáz forintért is, természetesen nem ugyanaz a kettő, de sok embert ez nem érdekel. Ezeknek a kihivásoknak ha meg tudsz felelni, csak akkor kezdj bele. Saját tapasztalatból tudom, van sokkal jobb jogdíj alapú jövedelemszerzési lehetőség, ahol nincs havi forgalom, ráadásul nem kell vállalkozói sem.
2009. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A vállalkozás dologgal nincs gond mivel egyéni vállalkozó vagyok. Félek, hogy kárba megy a sok idő, amit belefektetek. Már vettem tavaly egy tuch dobozt nagyon megszerettem a termékeket. Csak én is attól félek, hogy azt fogják mondani, hogy drága.
2009. dec. 28. 20:11
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Az üzletben tudok segíteni, de kizárólag privátban.

Ha kérdésed van, kérlek írj privit.

2010. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!