Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Diák vagyok és nyáron egy...

Diák vagyok és nyáron egy projektmunkát szeretnék elvállalni, hogyan jöhetnék ki a legolcsóbban (és persze legálisan)? Ehhez kell hogy egyéni vállalkozó legyek?

Figyelt kérdés

Egy ismerős cégének csinálnék 1-2 mobil appot amiért fizetnének x összeget. Nyárra jó pénz de hosszútávon ebből további bevételem nem hiszem h lesz.

Ehhez szükséges a NAVnál bejelentenem magam egyéni vállakozónak? Azt hallottam hogy akkor már szükségem lesz egy könyvelőre is, ami egy ilyen rövidtávú melónál nekem nagyon nem érné meg. (?)

Vagy van más megoldás? Nemrég kezdtem az egyetemet és ott nem igazán tanítanak meg az "életre". Google a barátom, csak nem igazán tudom mire keressek, bele is bonyolódtam, ezért hivatalos forrásokat is szívesen fogadok.

Előre is köszi a válaszokat.


2014. máj. 12. 20:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!