Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Erre érdemes befektetni 200....

Erre érdemes befektetni 200. 000-Ft-ot?

Figyelt kérdés

Olvastam gyakorikerdesek oldalán egyik kérdésben egy olyan hogy 400-000 ből mibe fektessen be.

És volt egy olyan,hogy házibulikat amiért fizetni kell a belépőkért és van vip tag ami 5.000Ft és akkor ingyen ihat bármit.

Nos én azon gondolkoztam,hogy ha rendes normális bérelt helyeken csinálnék bulikat 500Ft belépőért és 5.000Ft vip tagságért ugyan úgy,ahogy fent írtam.

Baranya megye Pécs-Mohács közelében.

Ez megéri?Mennyi a költség kb?Helyszín bérlés?És, hogy nyereséges lenne e?



2014. máj. 18. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2014. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akár be is jöhet, de nem biztos, hogy elsőre. Előbb meg kell ismerni a helyet, jó zenét kell szolgáltatni aztán meglátod. Nézz utána mennyi lenne a bérlet, ez ha megegyezel, egy vendéglátóssal, lehet nem is nagyon lenne, mert neki is érdeke, hogy bemenjenek és fogyasszanak. Zenészt kell leszervezned még, érdeklődj ez irányba is.

Viszont elég szigorú engedélyek kellenek ehhez, hogy bárhol is ilyen bulikat szervezz. Emlékezz vissza a West Endes balhé kapcsán volt erről szó, hogy mennyi embert lehet beengedni egy helyre stb, stb. Azóta meg gondolom még szigorúbb a szabályozás.

Ha valami baj lesz, verekedés, vagy valaki bedrogozik elő fognak venni.

2014. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A rendezvényszervezés szívás. A legegyszerűbb, ha utánanézel egy ilyen vállalkozásra vonatkozó törvényeknek, és csinálsz egy gyors skiccet, hogy mennyiből jönnének ki, addig minden mással várj.
2014. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!