Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan indítható egyéni...

Hogyan indítható egyéni vállalkozás?

Figyelt kérdés

Sok ilyen jellegű kérdés van az oldalon, és a google-ben is találtam információkat, de lenne még pár kérdésem, ezért teszem fel a kérdést.


Ami érdekelne, hogy az egyéni vállalkozás indítását a területileg illetékes okmányirodánál kell kérvényezni azt tudom, az érdekelne, hogy ennek van bármilyen költsége, ami helyben fizetendő?


Illetve milyen nyomtatványokat kell kitölteni?


Mennyi idő alatt kapom meg az adószámot, és kezdhetem a tevékenységet?


Van egy Kft.-m ahol ügyvezető igazgató vagyok, de nem munkaviszonyban, a járulékokat ott magam után fizetem, ebben az esetben az egyéni vállalkozásnál már ugye nem kell járulékot fizetnem magam után?


Előre is köszönöm a segítséget!



2014. máj. 31. 12:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, ebben az esetben az egyéni vállalkozáshoz választhatom az alanyi jogon járó adómentességet (Kft.-t megvettem, nem alapítottam, ÁFÁ-s)?
2014. máj. 31. 13:01
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Google: Egyéni vállalkozás indítása!
2014. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

"Van egy Kft.-m ahol ügyvezető igazgató vagyok"


Csak van egy konyvelod, nem?? Ot kerdezd!

2014. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Fantazmagória kérdés, értelmetlen és idő pazarló.

Gyűjtögessél, spórolj, majd egy könyvelő 30 000-ért megmondja neked a tutit. Addig is egy jó tanács ne lógassad bilibe a kezed!

2014. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az oldal lényege a tájékozódás lehet itt is egy könyvelő, akinek van véleménye, tapasztalata a kérdésről, vagy valaki aki nem könyvelő, de van ilyen jellegű tapasztalata. A kérdésben leírtam, hogy a google-ben, és az oldalon is van egy csomó ilyen jellegű kérdés, nyilván több helyen utána is olvastam, természetesen egyeztetek könyvelővel is, tájékozódni, véleményt cserélni szeretnék, úgy gondolom kulturáltan tettem fel a kérdést, éppen ezért szerintem rendkívül primitívek a válaszok amik érkeztek, hozzáértők válaszait várom, nem unatkozó primitív fórumozókét, ennek okán ment a lepontozás...
2014. máj. 31. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Azért furcsa, hogy ü.igazgató vagy, és ilyen alapvető dolgokkal nem vagy tisztában... mi lehet a cégnél ? vagy csak stróman vagy ?
2014. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!