Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Örököltem nagyszüleimtől egy...

Örököltem nagyszüleimtől egy tanyát. Milyen jószágot érdemes tenyészteni? (van pár tippem)

Figyelt kérdés

Nagyszüleim szolnok megyébe laktak egy tanyán (3km várostól műút mellet mér kérték tőlem helyi gazdálkodók mert jó helyen van. )


Igazából nem ősi fajtákra gondoltam. Hanem alpakka, strucc emu, láma. Vagy esetleg fácán muflon


(pénz is örököltem mellé van tőke. 26 éves vagyok igazi panel proli de szeretnék ennél több lenni és itt a lehetőségem)


2014. máj. 31. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Az a baj hogy belebuksz és a nav elvisz mindent.

Ad el igaz akkor is el fogod szórni a pénzt de legalább nem a nav kapja meg.


Ha el drogozod piálod Qrvázod is jobban jársz.

2014. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtál, az biztos bukás lenne. De panelproliként más állatot sem tudnál haszonnal nevelni. Az állattenyésztéshez és a földhöz is érteni kell. Még akkor sem biztos a haszon.
2014. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hozzáértés és tapasztalat nélkül nem szabad belekezdeni.
2014. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Foglalkozz inkább permakulturával, nem túl nehéz, vannak akiktől meg lehet tanulni.
2014. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Egyet kérek: csak ne libát!
2014. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mekkora tanya?

Mekkora föld?

Mennyi pénzed van?

Eddig mit tenyésztettek az ősök?

Milyen állapotúak az ólak, istállók?

Van-e egyáltalán?

Mekkora területük?

Mihez értesz?


Ezek nélkül olyan mintha az kérdeznéd, házat veszek mennyibe kerül? Közlöd van egy barátnőd, képet nem szúrsz be, majd megkérdezed szerintünk jól néz-e ki?


Infó nélkül mit vársz?

2014. jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezeket ne!
2014. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!