Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy kis alaptőkém. Mibe...

Van egy kis alaptőkém. Mibe érdemes befektetni?

Figyelt kérdés

Van egy kis pénzem, melyet szívesen befektetnék.No nem tőzsdébe, hanem valami értelmes, jövedelmező dologba.Ha esetleg valakinek van valami tippje,ötlete, akkor azt szívesen elolvasnám.Írjátok meg azt is, hogy mennyi pénzt kéne belefektetni.

Köszönöm a válaszokat.


2010. jan. 2. 20:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Inkabb te ird meg mennyid van.Ugy konnyebb lenne tanacsokat adni.
2010. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
400.000 ig.
2010. jan. 2. 20:24
 3/22 anonim ***** válasza:
Fektesd be euróba, pár év alatt behozza.
2010. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
A valutával az a gond, hogy az átváltáskor veszítesz nem is keveset, de én sem bízok a Ft-ban, ha tudsz várni, akkor az EUR mégis jó ötlet.
2010. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igazából olyan ötletre gondoltam, ami folyamatosan hozza a pénzt.Valutával nem szeretnék foglalkoznék:)
2010. jan. 2. 22:14
 6/22 anonim ***** válasza:

én csinálnék belőle egy privát bulit. Manapság egyre ritkább a házi buli jellegű parti.

Ebből azért lehetne csinálni egy "korlátlan fogyasztásos" bulit mondjuk fejenként 5000rel és elég meghívni 100 embert. Feltéve ha van ilyen fős baráti köröd (azért írom így, mert unokatesóm bebukta mert mindenki csak mondta hogy persze eljön, meg minden aztán 10 fős buli nem hozta vissza a lóvét.

2010. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadónak tetszik az ötlete.Esetleg még valami hasonló, vagy jobb tipp?:)
2010. jan. 2. 23:28
 8/22 anonim ***** válasza:

Csinálj egy pálinka desztilálót és vásárold fel a zöldségesektöl a sok megrohadt banánt!


Főzz belöle banánpálinkát!


Egy liter kb 5 ezer ft körül van és ez még az olcsóbbik fajta..

2010. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mindenre számítottam, de ilyen ötletre nem:)
2010. jan. 2. 23:52
 10/22 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Az a legjobb befektetés, ha tanulásra költöd, szakmai tanfolyamra, nyelvtudásra, stb.
2010. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!