Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy kis alaptőkém. Mibe...

Van egy kis alaptőkém. Mibe érdemes befektetni?

Figyelt kérdés

Van egy kis pénzem, melyet szívesen befektetnék.No nem tőzsdébe, hanem valami értelmes, jövedelmező dologba.Ha esetleg valakinek van valami tippje,ötlete, akkor azt szívesen elolvasnám.Írjátok meg azt is, hogy mennyi pénzt kéne belefektetni.

Köszönöm a válaszokat.


2010. jan. 2. 20:13
1 2 3
 21/22 Farkas József0905 válasza:

Farkas József0905 válasza:


Jó befektetést kínálok korrekt partner (ek) részére. Befektetési összeg 500.000-ft, 3-om hónap semleges időszak, aztán határ a csillagos ég! Komoly,rugalmas partner jelentkezését várom,aki hajlandó személyesen találkozni, és tenni is valamit a sikerért. Levelezés hónapokon keresztül nekem nem jön be. Befektetési terület: gépjárművek alacsonyabb fogyasztásának elérése. Rendelkezem egy professzionális hidrogén cella tervrajzával, kezdetleges külsővel már tesztelve!az eredmények kiválóak! Az esztétikus design és a megfelelően forgalomba helyezhető prototípus elkészítéséhez pénzre és szerszámokra van szükségem. Nem beszélek mellé, egyszerű emberként vállalkozok, nem rendelkezem horribilis anyagi háttérrel-céggel és hitelképességgel. Az általam elképzelt Hidrogén technológiás cellák nem hasonlítanak a netten (youtub-on) látható cumisüveg és befőttes üveg kialakításokra! Megoldottam a látványos design-kérdését, kifejlesztettem a vízhűtéses ikerturbós hűtést, megterveztem az elektronikus biztonság-védelmi mechanizmust és lehetővé tettem az egyszerű mechanikus karbantartást is.Jelentkezéseket várom a telenor2151126 számon. Éjjel-nappal!az ünnepek nem befolyásolják a dolgokat...

2011. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 B Gergely válasza:

Ha valaki a következő hetekben keres jó befektetést, akkor tudok ajánlani, viszont 3 000 000 Ft a legkisebb összeg.


Összességében én úgy gondolom, hogy az országban jóval több jó befektetés van, mit befektető, úgy is, ha nem vesszük figyelembe azokat, amik egyértelmű átverések.

2013. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!