Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy kis alaptőkém. Mibe...

Van egy kis alaptőkém. Mibe érdemes befektetni?

Figyelt kérdés

Van egy kis pénzem, melyet szívesen befektetnék.No nem tőzsdébe, hanem valami értelmes, jövedelmező dologba.Ha esetleg valakinek van valami tippje,ötlete, akkor azt szívesen elolvasnám.Írjátok meg azt is, hogy mennyi pénzt kéne belefektetni.

Köszönöm a válaszokat.


2010. jan. 2. 20:13
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Szia! Hasonló cipőben járok. Én ugyan ettől többel indulok. Jelenleg 10,5 %-on csücsül a pénzem még két hónapig egy 6 hónapos lekötött betétben. De ha kiveszem, nekem is itt a kérdés. Most Kiyosakit olvasok, leírom, ő mit tanácsol, mibe fektessünk:


1. Olyan vállalkozásba, ami nem igényli a jelenlétünket. A mi tulajdonunk, de mások irányítják. Ha mi dolgozunk, akkor az nem vállalkozás, hanem állás.

2. Részvények

3. Kötvények

4. Befektetési alapok

5. Bevételt termelő ingatlanok (én most ebben gondolkodom, de csak garázsra futja)

6. Jogdíjak, szabadalom. Írásműből, zeneműből

7. Bármibe, ami értékkel bír és könnyen eladható


400.000 ezerrel már lehet mit kezdeni. Ne csücsülj rajta sokáig, forgasd meg!

2010. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

olyanban gondolkodom, ami könnyen eladható...csakhát nem tudom még h miaz.

2010. jan. 4. 18:15
 13/22 anonim válasza:

Nekem vannak nagyon jó ötleteim, melyek folyamatos hasznot termelnek és fejlődőképesek.

Társulunk?

(persze csak törvényesen...)

Írj igen vagy nemet aztán...

2010. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

tegnap 17:59-nek


Örömmel látom, hogy Kyosakit olvasol!

Lehet számodra néhány komoly ajánlatom.

Csak privátban.

2010. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Részemről egy jól kitalált termékkörre nyitnék webshopot... elég jó pénzt lehet realizálni havonta a befektetés méretéhez képest.


Én is Kyosakit olvasok :) most épp a Gazdag papa tanácsait utolsóként.

2010. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
attól függ hol élsz mit szeretsz csináln...vidéken érdemes állatot tartani felnevelni és eladni de jobb inkább pl. tyúkot tartani és a tojásból jön egy kis pénz és a tyúkban meg is marad a pénzed és eladod,vagy ha több pénzed van és nem sürgős a pénz nemesfémbe valutába is gondolkodhatsz...tőzsde? hát kétoldalú 50-50
2011. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
szia kedves kérdezö ! TAvaly óta sikerült ""megfialtatni " a pénzedet ?
2011. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Vettem egy kocsit :)
2011. ápr. 18. 22:23
 19/22 anonim válasza:
Nem vagyok szakember. De te értelmes, jövedelmező dologba akartál befektetni. A kocsi tényleg értelmes, de hogy jövedelmező lenne!?! Inkább viszi a pénzt, nem gondolod? :)
2011. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Farkas József0905 válasza:
Jó befektetést kínálok korrekt partner (ek) részére. Befektetési összeg 500.000-ft, 3-om hónap semleges időszak, aztán határ a csillagos ég! Komoly,rugalmas partner jelentkezését várom,aki hajlandó személyesen találkozni, és tenni is valamit a sikerért. Levelezés hónapokon keresztül nekem nem jön be. Befektetési terület: gépjárművek alacsonyabb fogyasztásának elérése. Rendelkezem egy professzionális hidrogén cella tervrajzával, kezdetleges külsővel már tesztelve!az eredmények kiválóak! Az esztétikus design és a megfelelően forgalomba helyezhető prototípus elkészítéséhez pénzre és szerszámokra van szükségem. Nem beszélek mellé, egyszerű emberként vállalkozok, nem rendelkezem horribilis anyagi háttérrel-céggel és hitelképességgel. Az általam elképzelt Hidrogén technológiás cellák nem hasonlítanak a netten (youtub-on) látható cumisüveg és befőttes üveg kialakításokra! Megoldottam a látványos design-kérdését, kifejlesztettem a vízhűtéses ikerturbós hűtést, megterveztem az elektronikus biztonság-védelmi mechanizmust és lehetővé tettem az egyszerű mechanikus karbantartást is.Jelentkezéseket várom a telenor2151126 számon. Éjjel-nappal!az ünnepek nem befolyásolják a dolgokat...
2011. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!