Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozás nyitása/indítása...

Vállalkozás nyitása/indítása pályázattal, működik? Van valakinek tapasztalata ilyen téren?

Figyelt kérdés
Saját vállalkozást szeretnék alapítani és tudom, hogy vannak különböző nagy összegeket adó pályázatok. Nem arra gondolok, ami a kezdő vállalkozókat támogatja 2-3 millióval (nem tudom pontosan), hanem a több milliós, több 10 millió Ft-os pályázatok érdekelnének. Tudom, kell önerő is ezekhez. Pályázatíró cég mennyire nagy eséllyel tud megnyerni nekem egy ilyen pályázatot? Vendéglátásban gondolkozom, egy kiemelt turisztikai területen. Akinek van már tapasztalata arról, hogy ez mennyire működik, esetleg ilyenekkel foglalkozik, vagy van ismerőse, aki így alapított vállalkozást, írhatna nekem információkat ezek menetéről, időtartamáról és mindenről, ami ezzel kapcsolatos. Köszönöm előre is!

2014. jún. 21. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor működik, ha vannak már konkrét eredményeid. Ha van kidolgozott terved, be tudsz mutatni konkrét adatokat, amik az eddigi tevékenységedet igazolják.

Kezdő vállalkozásoknak nem adnak csak úgy milliókat, befutott vállalkozásoknak sem egyszerű.

2014. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!