Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretném kihasználni azt a...

Szeretném kihasználni azt a lehetőséget, hogy főállás mellett nincs járulékfizetési kötelezettségem. Adnátok ötleteket kis befektetést igénylő de működőképes vállalkozásokhoz?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez így tág fogalom,több ötletem volt már az utóbbi időben,csak most úgy látom egyikbe sem érdemes és kíváncsi vagyok itt mi jut eszetekbe.Több szem többet lát.Köszönöm szépen!

2014. júl. 12. 15:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az őstermelős vonalra is rá lehetne menni, de nyilván az időbeli befektetést is igényel pluszban. Gondolok itt például arra, hogy tartósítanád a gazokat :) (szárítás, stb.), így akár online is tudnád árulni. Ez azért is jó, mivel a vállalkozással ellentétben, itt azért nagy adókedvezmények vannak, bár ezt nyilván tudod.


Az általad leírtak alapján nekem valamilyen automata jutott az eszembe: ital/étel/kávé/stb.

2014. júl. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mutat egy választ ma reggel 7 körül a rendszerem,de innen biztos moderálva lett.Esetleg kicsit másképp meg tudná fogalmazni az illető? Mindenkinek köszi!
2014. júl. 14. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!