Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Network 21 és Amway? Hallottam...

Network 21 és Amway? Hallottam sok jót de van egy kérdésem: Ez ugye nem éri meg akkor ha a környezetem szkeptikusokból áll?

Figyelt kérdés
Mert nyilván nem tudok velük üzletet kötni
2014. júl. 24. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

van 2 rossz hírem...

1; te vagy a szkeptikus a környezeteddel kapcsolatban...

2; nem lesz könnyű dolgod, ha mindig a könnyebbik utat akarod választani


Azért kezdj bele, hátha változol! Sok sikert!

2014. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet. Ott van az egyszázalékos kampány pl. Ott is bemutatod kinek gyűjtöd. Nekem nem ment. Nem vagyok az az alkat. Nem vagyok meggyőző. Tapasztalati uton mondom. Régebben voltam Vebsos, MPK s is, de egyik se ment mert nem vagyok meggyőző. Jóhiszeműen adtam magam elő, de az esetek kilencven százalékában azt mondta mindenki h nem érdekli őket. Azért köszi a jókívánságokat
2014. júl. 24. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Habár nem biztos, hogy alapfelállásban egyet értettem volna az elsővel, válaszodból az látszik, hogy tökéletesen igaza van.


Abban nem értek egyet vele mégsem, hogy vágj bele: szerintem inkább ne, hanem keress egy "rendes" 8-17-ig munkát.

2014. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van rendes munkám napi 12
2014. júl. 24. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:
, hogy milyen "alkat" vagy, sokszor azon múlik, te milyennek látod magad. Hogy te elhiszed-e, hogy amiről beszélsz. abban eléggé hiteles vagy. Ha tudod, hogy miről beszélsz, hogy van egy jó háttere, és ha érzed magadon, hogy őszintén tudsz róla beszélni, működni fog. Viszont ahogy írsz erről, lehet, hogy nem a te világod, vagy csak később lesz itt az ideje, hogy ezzel foglalkozz. Mindenesetre ez egy remek lehetőség, és ha igazán nekilátsz, menni fog :) sok sikert!:)
2015. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!