Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szaisztok. Valaki eltudna...

BunnyB kérdése:

Szaisztok. Valaki eltudna pontosan magyarazni hogy mire is lenne szuksegem ha Angliaban magyar boltot szeretnek nyitni? Mennyi ido lenne a nyitasa? Es kb mennyit is kene befektetni a nyitasahoz? Az problema ha 22 eves vagyok?

Figyelt kérdés
Elore is koszonom a valaszokat. Bocsanat az ekezetek hianya miatt.
2014. aug. 10. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Az nem probléma, ha 22 éves vagy. Szerintem kezdd itthon, kezdd kicsiben.. Mármint... ha nincs túl sok pénzed a bulira. A tudást ugyanis mindenképpen meg kell szerezned, ha biztosra akarsz menni. A tudásért meg fizetni kell. Vagy pénzzel, és fizetsz profi tanácsadókat, vagy idővel, és "kijárod az iskolát".


Nem úgy megy ez, hogy ma felteszed a kérdést a gyakorin, holnap meg jól működő vállalkozásod van. Félre ne érts, örülök a kérdésednek!

2014. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mennyi pénz kell hozzá, nyilván sok + egy jó könyvelő. De miért akarsz magyar boltot nyitni? Sok van már. És sokkal-sokkal több a lengyel bolt. Ráadásul olcsóbbak is. Csinálj inkább mobil lángos sütőt vagy valami mást ami kajával kapcsolatos, mert itt az emberek lépten-nyomon kajálnak. Én nem javaslom, hogy otthon kezdj bele, mert az valóban óriási tanulópénz lesz.
2014. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!