Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 1 Millió Forintotok,...

Ha lenne 1 Millió Forintotok, milyen vállalkozásba kezdenétek bele, vagy milyen céget alapítanátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
dohányboltot nyitnék.1.mert tuti lenne forgalma,sokan dohányoznak.2.ami eladok cigit azon tiszta haszon van.pl.7ft/doboz.nekem semmit nem kell ráfordítani,mert csak megveszem a cégtől a terméket amit vissza is kapok,és minden eladott doboz után 17 ft.már utánajártam.és ugye árulnék egyéb dolgokat is mint pl.gyújtó,papír,hüvely,töltő...ezeken 100-150 százalékos haszon lenne.csak egy példa:fent voltunk a józsefvárosin,ahol 250 ft volt egy töltő.ha10 felett veszek,akkor odaadja 200-ért.és a botban 1000ft egy ilyen.ez 400 százalékos haszon.de csak akkor jó ez van saját üzlet,mert a bérlet nem kifizetődő.
2010. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség valóban... Csak a 17 Ft/cigi haszon elég kevés....Ha csak 100 doboz cigit adsz el egy nap az akkor is csak 1700Ft ami még magadra sem lenne elég nem beszélve a helység bérleti díjáról a rezsiről a járulékokról és persze valamiből meg is kell élni otthon is... Ha 1000 doboz cigit adnál el egy nap az 17.000 Ft/nap ami még mindig nem sok. Márpedig 1000 doboz cigit sztem a Tesco is éppenhogy elad egy nap alatt. A 90-150-200 Ft-os öngyújtók meg nem hoznak sztem annyi pénzt... Azért köszi a választ
2010. jan. 14. 23:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 millió Ft nagyon kevés a legtöbb vállalkozásra, tehát valamilyen spéci szakterület megtanulására és a tanfolyamokon való kapcsolatépítésre fordítanám, ha még nem érzem magam felkészültnek. Ha felkészültnek érzed magad, nyiss egy webshopot, ehhez csak annyit kell tenned, hogy találsz egy termékkört amiben a kiskereskedelmi árrésből meg tudsz élni és megfelelően pozicionálod a webshopodat a google-ban.
2010. jan. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
épp ezért is írtam hogy a bérlet nem kifizetődő.a tesco,(és most nem viccelek)4-5ezer doboz cigit ad el egy nap.és ezt onnan tudom mert ott dolgozom,és innen jött az ötlet,és ezért tudtam informálódni.én is ilyen helyen nyitnék.de ez csak álom.
2010. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Valami MLM-szerű cuccot találnék ki, hogy dolgozzon nekem a sok tag!
2010. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az összes létező vállalkozás közül a legnagyobb haszonkulcsa az éttermeknek van. Egy-egy étterem akár600-800%-os áron is adhatja az ételt az elkészítés (alapanyaggal együtt) költségéhez képest.


Egy közönséges rakott krumplit hatszor annyiért adhatsz el ha "tepsis burgonya" néven szerepel az étlapon.


Én azonban azt mondom, hogy abba fektesd amit szeretsz csinálni. Ha csak a haszon motivál, bele fogsz fásulni.

2010. jan. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem is webshop jó termékcsoporttal. Havi 50-200 közötti nyereséget lehet vele realizálni... meg amennyivel többet ha utána visszaforgatod :)
2010. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megtanulnék angolul, ha nem tudnék, s az interneten megtanulnám hogyan lehet pénzt keresni forexen, amerikai részvény, opció piacon, crypto currency piacon. Befizetnék BOWS vagy Urban forex vagy tanfolyamra. Tartanám a kapcsolatot kereskedőkkel világszerte fb-n, twitteren. Kereskedési webináriumokon vennék részt bows-nél, stock whisperenél, Etienne Crete-nél, Navin Prithiani-nál, SMBU-nál, Ricky Gutierez-nél stb..
2017. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!