Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék tanácsot kérni mibe...

Tibor215321 kérdése:

Szeretnék tanácsot kérni mibe lenne érdemes bele fogni egy millió forinttal? Megforgatni, belekezdeni?

Figyelt kérdés
banki befektetések nem érdekelnek
2014. szept. 20. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Írtam privát üzenetet !
2014. szept. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szinte semmibe.
2014. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Saját ötletet fejleszteni termékké, szolgáltatássá. Ezt lehet belőle csinálni, de hamar elfog fogyni, úgy hogy ha nem jutsz el egy prototípusig, mely jól modellezi, hogy tudsz nyereséget termelni akkor befektetőt sem találsz rá.
2014. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Vegyél belőle olajat, mert háború lesz, és felmegy az ára.
2014. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én eddig alkalmazottként dolgoztam. A saját szakterületemen folytatnám tovább, de már vállalkozóként. Van tervem, tudásom, gyakorlatom, akaraterőm, csak a tőkém hiányzik. Azonban a tőke megszerzésére is van tisztességes ötletem.

Ha a kérdésbe beleírtad volna, hogy mihez értesz, akkor talán több hasznos választ kaphatnál!

2014. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!