Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt MLM-ben dolgozó férfi...

Van itt MLM-ben dolgozó férfi vagy nő?

Figyelt kérdés

Megírnátok, hogy melyik cégnél vagytok és mióta és milyen hatást gyakorolt a cégetekre és a saját jutalékotokra a válság? Megéreztétek?

Hogy' reagált a cégetek? Emelte a jutalékot? Vezetett be ösztönzőket? Írnátok erről néhány mondatot?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. jan. 22. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szolgáltatással foglalkozó mlm-ben vagyok néhány hónapja. A bevételemre pedig jó hatással volt a válság, ugyanis pont a válság generálta ezt az mlm céget. Egyébként az előzőt mlm-es üzletet pont a válság miatt hagytam abba, mert már nem mérte meg.
2010. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Dec.05-én léptem be életem első mlm rendszerébe, mert eddig nem találtam olyat, ami tetszik. Azok, amik termék értékesítéshez kapcsolódnak, nem érdekeltek sosem, viszont amit most találtam, ez szerintem zseniális ötlet.


A cég még nagyon új, gyakorlatilag a dzsungelharc időszakát éli. Ma volt egy országos konferencia, ahol már megmutatkoztak az eredmények. Nemzetközi viszonylatban is igen előkelő helyen vannak a magyarok, ami köszönhető annak a csapatnak, aminek tagja lehetek.


Az a meglátásom, hogy pont jókor voltam jó helyen, jó emberek szponzorálásával, amikor tagjává válthattam az ENIGRO-UNAICO-nak.

2010. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, jó tudni, hogy mások is köszönik, jól vannak az mlm-ben.

Ismerőseim okoskodnak időnként, hogy ne mondjam már nekik, ilyen válságban az emberek nem költenek.

Pedig de.

Mi az egészségmegőrzés területén dolgozunk, jó régi mlm cégnél és válság ide vagy oda, még a pénzünk is több lett ugyanannyi munka után.


Szívesen veszek még válaszokat, ki akar írjon még.

2010. jan. 25. 07:45
 4/15 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember alkalmazotti gondolkozású és a végtelenségig kényelmes. Nem állítom, hogy mindenkinek való az mlm, de egy dolgot megfigyeltem. Azok az igazán sikeresek ezen a területen, akik vállalkozó szelleműek, nem félnek belevágni az újba és nem sajnálják az energiájukat, idejüket arra szánni, hogy folyton informálódjanak, tanuljanak és nyitottak legyenek az újdonságokra, a világ rezdüléseire.

Tegnap pl találkoztam egy fantasztikus emberrel. Több szállodája van, kb 1000 alkalmazottja, hatalmas vagyona, mégis azt mondta.:


- Tudjátok miért kezdtem el ezzel az mlm-mel foglalkozni november elején? Félelemből. Attól féltem, ha a fele is igaz annak, ami ebben a lehetőségben benne van, akkor fél év múlva tuti nekirohanok az üvegajtónak, hogy mekkora hülye voltam, mert kihagytam.


Ennek az embernek ma már nem kell nekifutnia az üvegajtónak, mert bebizonyosodott számára, hogy jól döntött, pedig még nem telt el fél év...:).

2010. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van olyan MLM cég, ahol dolgoztok, működik és még keresni is lehet vele írnátok nekem privit? Én is valami ilyesmit keresek másodállásba, de terméket nem szeretnék árulni és annyi "cég" átveri az embert.
2010. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Erre küldöm a válaszomat:

"Ha tényleg van olyan MLM cég, ahol dolgoztok, működik és még keresni is lehet vele írnátok nekem privit? Én is valami ilyesmit keresek másodállásba, de terméket nem szeretnék árulni és annyi "cég" átveri az embert."


Én írtam ki az mlm-es kérdést. Nem árulunk terméket, Mo-on a legjobb jutalékrendszerrel rendelkezik a cég, itt ugyanis ha nem dolgozol pár hétig/hónapig/évig valami miatt, a szinted megmarad, nincs visszaesés. Nem mellesleg fel lehet építeni úgy az üzletet, hogy szó szerint jogdíjat kapsz utána, minden hónapban fixen. Nagyon jól fizetnek, most volt 22%-os jutalékemelés, a mi felső vonalunknak már 80 jogdíja van, szóval érdemes vele dolgozni, nagyon sokat segítenek.

Ja a munka: reklám. Ennyi. Reklámozzuk a cég termékeit, és vásárlási szokásokat változtatunk meg.

Ha érdekel, írj, kérdezz, válaszolok szívesen.


Üdv,

Sóváriné Adorján Adrienn

2010. jan. 26. 10:46
 7/15 anonim válasza:
Lehet mivel megfogalmazódott bennem a kérdés, még nem itt kéne járkálnom az üzleti részen, de mi az az MLM? :D Illetve 18. évtől lehet ilyennel foglalkozni?
2010. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Nálunk 18 év a korhatár.


MLM

Multi Level Marketing, azaz 'Sok Szintű Kereskedelem', amiben sajátos reklámozási és kereskedelmi formát használva növelik a termékeladási forgalmat, mégpedig úgy, hogy nem reklámoz a cég a médiában, így a ki nem fizetett sok milliós reklámköltségeket a termékek fejlesztésére, kutatásokra és a dolgozók átlagon felüli bérezésére fordítja (vannak már olyan MLM cégek, melyek reklámoznak a médiákban is, ott a sok-sok millió kifizetett reklámköltség-forint csökkenti a fizetésekre, fejlesztésekre, befektetésekre fordítható összeget).


Tulajdonképpen ajánlás útján jut el az emberekhez éppúgy, mint más üzletek kínálata azzal a különbséggel, hogy az mlm üzletben fizetnek azért, mert szólsz a szomszédnak, hogy milyen jó dolgot találtál, míg mondjuk a Cora nem fizet egy petákot sem, ha valakinek elmondod, milyen elégedett vagy vele.


Megj.:

Az mlm-et egyetemen tanítják, szóval komoly üzleti forma és a legjobb benne, hogy annyit fizet, amennyit dolgozol, míg egy hagyományos munkahelyen hiába gürizel napi 16 órát, többnyire nem fizetnek egy fillérrel sem többet.

Jó marketingtervű mlm cégeknél egy idő után (kinél hosszabb, kinél rövidebb idő), az üzlet képes megállni a lábán úgy, hogy már nem a mindennapi betevőért kell megdolgozni, hanem azért, hogy még több legyen.

Ja, és ezek a cégek jutalmaznak. Nálunk legalábbis ingyen utaztat a cég bizonyos kitételek teljesülésekor, egyébként meg a világ legjobb utazásait kaphatja meg bármelyik dolgozó akár féláron is és nevetni fogsz, még azért is fizetnek, ha ezt reklámozom másnak. De ez az utóbbi már az én szubjektív véleményem.

2010. jan. 27. 08:16
 9/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Teljesen egyetértek a kérdezővel (az előző válasz)!


Sokan elitélik az MLM-et, pedig tényleg ebben van a jövő! Én is egy ilyen cégnél dolgozom, teljesen meg vagyok velük elégedve, nem átcseszős, nagyon korrektek, a kifizetés terén is! Ott ugyan világelsők! Már ami a jutalékok %-át illeti. Én mindenkinek csak javasolni tudom, hogy másodállásként ilyet keressen magának. De mielőtt ténylegesen kifizet akár 1 Ft-ot is, nézzen jól körül, hiszen kínálat van bőven! Több ezer cég lett MLM-rendszerű, de nem minden az, aminek látszik...! Aki ilyenben gondolkodik, az kérdezzen, kérdezzen, kérdezzen! Mielőtt fizet.

Nem tudom a kérdező melyikben van benne, de biztos jó, csak melózni kell...


remélem segítettem a vűálaszommal.

2010. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia kérdező!


Engem érdekelne, mit csinálsz mlm-ben. Én is bennt vagyok egyben, de egy kicsit átvertek és nem úgy indult, ahogy vártam. azért érdekel, hogy te mit csinálsz, mert szerintem nagy lehetőség van benne.


A többieknek egy jó tanács: mielőtt belépsz nagyopn-nagyon nézdd át, mikor, mennyit, milyen feltételekkel fizet.

2010. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!