Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit tudok tenni ha a város...

Mit tudok tenni ha a város jegyzőjének fia is ugyanazt szeretné vállalkozni mint én de én voltam a "gyorsabb"? És ezért nem kapok működési engedélyt?

Figyelt kérdés
Egy közös ismerősünknek mondta az illető hogy ha-ha nem kapok majd engedélyt mert elintézteti az annyjával, hogy aztán ő tudja megcsinálni a dolgot. A barátamiat nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni
2008. aug. 11. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen nincsen, hogy valaki azért nem kap műk. eng-t, mert a jegyző fia is azt akarja csinálni. Azt el tudom képzelni, hogy ha rosszindulatúak, akkor minden úton módon keresztbe tesz neked, de ha te is ugyanúgy teljesíted a feltételeket, akkor nem tagadhatja meg az engedély kiadását. Ha már egyértelműen szemétkedés a helyzet, akkor pedig keresel ügyvédet, de természetesen, nem ebből a városból ahol laksz. Ne hagyd magad!!!
2008. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez hivatali visszaélésnek számít, és büntetendő! Btk! Az ügyészségnél kell bejelentést tenni.
2008. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hello! Köszi a választ! Az infot tévesen adták le (a szokásos pisti monda katának, marcsi meg máshogy értelmezte) Egyébként egyéb okok miatt sikerült nem meg kapnom, azaz megkaphatnám... de az meg olyan bonyolult hogy nincs értelme... (feltéve hogy legálisan akarom)
2008. szept. 11. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!