Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Új bolt nyitásához hol lehet...

Új bolt nyitásához hol lehet olcsóbban hozzájutni berendezésekhez?

Figyelt kérdés

1€-s boltot szeretnék nyitni. A neten kerestem de nem találtam semmi hasznos információt, hogy hol tudnék beszerezni olyan eszközöket amik felszámolásból megmaradt polcok, hűtők vagy hasonló.


Valamint ha kiváltom az engedélyt, akkor ha boltban venném meg a polcokat, akkor azt is nagykeráron kapnám meg? Vagy ezek csak arra vonatkoznak amiket árulnék.



2012. jún. 1. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bezárás alatt lévő boltoknál szimatolj berendezést. Ha polcokat, egyebeket veszel, nem kapod meg nagyker áron, hiszen magadnak veszed, nem adod tovább, mint az általad forgalmazott árut. Számlát szerezz róla!
2012. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, végül is igaz! :)

Hát a közelemben sajnos nincs olyan bolt ami bezárna... Viszont ilyen üzlet amit szeretnék nyitni az nincs és ennek nagy forgalma van még falun is mert olcsó és 290 forintért több dolgot is adnak egy-egy termékből.


Ezért lett volna jó ha neten van valami ilyen bolt ami ezzel foglalkozik! :D


Köszönöm a választ! :)

2012. jún. 1. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom hogy a bezárás előtt lévő "százas vagy euros" boltok többsége franchise-ban működik,tehát az üzlet berendezés többségében a cég tulajdonát képzi amit nem szoktak eladni. Próbálkozz magán tulajdonban lévő vegyesboltok egyéb már nem üzemelő üzletek felkeresésével.
2012. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!