Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért nem lehet általában...

Miért nem lehet általában Paypal-lal fizetni magyar cégeknek on-line vásárláskor? Pl. Vaterán, Teszveszen, és magán vállalatoknál .

Figyelt kérdés
Kell,hogy legyen valami komoly oka,hogy minden cég és magános -antikváriumtól fűszerárusig- csak banki átutalást akar,és elzárkózik a Paypaltól.Annak ellenére,hogy kifizetném az esetleges plusz díjakat vagy extra költségeket.

2015. jan. 4. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek szerződjenek oda?

A normális hazai vásárló hazai vásárláskor vállalja magát

2015. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért mert voltak akik visszaéltek a paypal visszavonási lehetőségével, átvették az árut, de a paypal-on azt jelezték nem kapták meg és visszakapták a pénzt.

Persze elöbb utóbb behajtják (ha tudják), de ehhez kinek van kedve? Olyan rendszer használni pedig ami ezt kiküszöböli, drága mulatság kis magyar cégeknek erre nincs kerete.

2015. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogyhogy minek szerződjenek oda?Milyen odaszerződésről van szó?

Több vásárlójuk lenne,egyszerűbben lehetne fizetni,a vevőnek biztonságosabban.

A banki átutalás -amit helyette lehet- a vevőnek az adatok megadása miatt aránytalanul nagyobb kockázat,hosszabb időbe kerül,és van ahonnan aránytalanul magas a díja.

Ha valaki on-line árul,ez lenne a legkézenfekvőbb fizetés.

2015. jan. 4. 18:07
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es;biztos,hogy ez így történt?

Ugyanis én 2 -két ,kettő - hónapja próbálok újra,ismétlem, ÚJRA kifizetni valamit,amit egyszer már kifizettem,megkaptam,megköszöntem,stb. és majdnem egy hónap elteltével a fizetett összeg vissza lett küldve az én paypal számlámra.

Nem tudom,mi volt,mi lehetett a probléma,kb.hetente zavarom őket,még nem derült ki semmi,mindig csak türelmet kérnek.Én szeretnék mást is rendelni,ami azóta már késő is,szeretném rendezni a visszaküldött pénzt is,és nem tudom.

Már arra is gondoltam,hogy egyszerűen pénzt küldök,lesz,ami lesz.

2015. jan. 4. 18:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem értem,hogy mit akar jelenteni,hogy a normális ember ''vállalja magát''.
2015. jan. 4. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!