Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fiatal gazda pályázat? 2015

Fiatal gazda pályázat? 2015

Figyelt kérdés

Szeretnék fiatal gazda pályázatot nyerni.

Nincs földem , családba se foglalkozik senki hasonlóval.

Van e lehetőségem megnyerni ?

Mit lehetne kezdeni azzal a pénzzel?



2015. jan. 13. 11:18
 1/5 anonim válasza:
56%
Szia van lehetőséged megnyerni szükséged lesz az aranykalászos vizsgára, jogosítvány kell hozzá mindig változik milyen pontosan ezt nemtudom. Ha ezek megvanna vagy vállalod hogy megcsinálod a vizsgát akkor benyujtod a pályázatot az iskolalátogatásival és el birálják. évente 40 ezer eurot de ehez be kell töltened a 18 éves kort de 40 et nem haladhatod meg. És vállalni kell hogy te 5 évig mezőgazdasági tevégenységet fogsz csinálni ha ez megy akkor vedd fel velem priviben a kapcsolatot adok némi tippet.
2015. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 vagyok jogsi is van mezőgazdasági végzettségem is csak hallottam ezt a pályázati lehetőséget és nem tudom mit csináljak
2015. jan. 14. 11:36
 3/5 anonim válasza:
43%
Figyelj a te döntésed veszteni nem vesztel :)
2015. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már hogy ne lenne veszteni valóm mert ha a vállalkozás amit csinálnék becsődöl akkor vissza kell fizetni mind a 40000 eurót az meg elég hogy kirakjon az utcára
2015. jan. 16. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megigényeltem, már előminősítés volt, sok dolgot, iratot be kell szerezzek.Tanya, gazd.épületek, aranykalászos végzettség, és 4Ha földem van...ki tudja...50-50%-ot adok a dolognak
2015. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!