Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 18 évesen van 1 millió Ft...

18 évesen van 1 millió Ft félretett pénzem. Mibe érdemes fektetni? Mivel érdemes kereskedni vagy milyen vállalkozást érdemes indítani?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Gratula! Komolyan!


De szerintem ha devizába fekteted és "ráülsz" úgy jársz a legjobban. Esetleg ékszer..

2015. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én a helyedben még hagynám ott ahol van, hátha lesz belőle több. Ilyen fiatalon még nem alakítanék vállalkozást, inkább tanulnék. Hidd el hogy jól fog az még jönni! :)
2015. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából valahogy mindenképp szeretnék belőle többet csinálni. Suli melett csinálnám.
2015. jan. 17. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Csatlakozzál egy olyan vállalkozáshoz aminek van elképzelése, jövőképe és az általad rászánt pénzért részesedést kapsz a nyereségből. Semmiképpen ne tőzsdézzél és ne is add oda a pénzed senkinek, hogy majd ő forgatja.

Én is így tettem.

2015. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
#4-es jó válasz. Így tegyél.
2015. jan. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Tedd félre, hogy mire égzel a fősulival legyen pénzed kimenni külföldre. Magyar Kincstárnál vegyél állampapírt belőle, másba ne bízz !!!!
2015. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
1 millió forint túró. Most azt hiszed, hogy sok pénz, de ennyit 3 hónap alatt megkeresel az első állásodban, ha normális szakmát szerzel. Tehát ezt a pénzt arra költsd, hogy minél jobb szakmát tudj szerezni (kényelmesen lakj, ne legyen gondod a kajára, hanem tudj tanulni stb.).
2015. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"1 millió forint túró... ennyit 3 hónap alatt megkeresel"


JÓ VICC! 150 ezret keres 2020-ban is egy asztalos szakmunkás.

2020. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!