Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Minimum-maximum hány %-ot...

Ruhaipari szakértő kérdése:

Minimum-maximum hány %-ot érdemes marketingre költeni? Hálás köszönet a válaszolóknak! :-)

Figyelt kérdés
Szabott áras termékekről van szó, tehát csak kereskedés, de fel szeretném hívni a figyelmet rá. A Vaterán indítok új termékcsoporttal, pontosabban a natur-kozmetikumokat férfiak részére való kigyűjtéssel, csoportosítással, tanácsokkal. Szívem szerint minden reklámlehetőséget kihasználnék, de akkor ingem-gatyám rámegy.

#marketing #reklámköltség
2015. jan. 23. 11:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A metroszexuális (ld. Wikipédia) férfiakat céloztam meg, akik az átlagosnál jóval igényesebbek a külsejükre. Ez egy új szemlélethullám, és sok férfi óvatos, nehogy melegnek higgyék. De biztos, hogy egyre többen vannak olyanok is, akik örülnek a lehetőségnek, meg annak, hogy csak 1 ember előtt derül ki az igényessége (előttem), és hogy én nem értem félre azt stb. A dekor-kozmetikumokból a natúrokat tettem fel, meg külső-belső szépítőszereket. A 15/21 nap alatt van olyan termék, amit 42-en is megnéztek, de venni még nem vett senki. Jelenleg 88 termék van fent 542000 Ft összegben. Nicknevem Filcsillag. Tény, hogy a szemlélet új, én is javítgattam a felrakásokat, gyűjtöttem hozzájuk cikkeket, és ahol volt még képnek hely, oda képernyőképként raktam be, hogy a szöveg ne legyen sok a terméklapon. Ezzel még nem is vagyok teljesen kész, mert még csak 2-3 napja csinálom. Az "avonos" barátnőmnek kb. 2000 terméke van fent, és annyiból lesz 30-40 ezer Ft-nyi bevétele havonta. Annyira biztos voltam abban, hogy ez az új szemléletbeli felrakás ütős lesz, de a lassú beindulást nem úgy képzeltem, hogy hetekig semmit sem adok el, hanem úgy, hogy keveset. Nagyon jól esik, hogy van, aki segít a töprengésben, és együtt-gondolkodik velem. Nagyon köszönöm! :-)
2015. jan. 28. 02:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!