Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek foglalkozzak az...

Szerintetek foglalkozzak az Amway-el?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki mesélt erről, nem rám tukmálta, hanem én kérdeztem mi ez az egész. És fogjuk rá, hogy megtetszett.

Regisztráció után ugye 30%-os kedvezménnyel vásárolhatok, de ugye ebbe bele kell fektetni egy kisebb összeget. Azt is mondta, hogy fél éven keresztül visszaigényelhetem a befektetett összeget, és hogyha a termékekkel van gond pl nem tetszik akkor azt is visszafizetik 90 napon belül.

A hálózatépítés nem igazán érdekelne, de ismerősöknek szerintem ajánlanám a hétköznapi termékeket. Van pár itthon nekünk is, szerintem jobbak és takarékosabbak is. Nem szeretném ráerőszakolni sem a termékeket az ismerőseimre, a belépést meg pláne nem. Nem akarom, hogy ezért megharagudjanak rám.

Szerintetek működne ha ajánlanám azokat a cuccokat, amelyeket kipróbáltam és tényleg hasznosak? Vagy inkább ne kezdjek bele?



2015. febr. 3. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Így annyi előnyöd származhat belőle, hogy olcsóbban jutsz hozzá ahhoz a termékhez, amit eleve használsz. Más nem sok. pénzt keresni nem keresel, maximum spórolsz. De ehhez meg be kell fektetned x összeget. Azt neked kell tudni, hol van az a pont, hogy ez megtérüljön és van e annyi ismerősöd, aki meg is veszi folyamatosan ezeket.


Ha nem jön össze még visszaigényelheted az árát.

2015. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bak Norbert feltörték az accodat? :)
2015. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis, miért hát nem így van? :-))
2015. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa ezt írnom, de minden szavaddal egyetértek! Szerintem fejezzük is be most... ;)
2015. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, hogy látod a különbséget a hálózat építés, és a termék eladás közt. Nem mindenki akar hálózatot építeni, viszont ha úgy érzed, hogy teljes szívvel ajánlanád a termékeket, biztos, sikerül is, és veszíteni valód nincs vele, mert úgyis megveszed te is őket. Szerintem egy próbát megér :)
2015. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!