Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozás indításában...

Vállalkozás indításában gondolkodom. Milyet érdemes, miben van kereslet?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
olyat, amihez értesz és amiben jobbat tudsz nyújtani árban és/vagy minőségileg, mint a konkurenciáid.
2015. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden lukkal kapcsolatos dolog jól megy.
2015. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amíg magad sem tudod meghatározni, hogy mire van valós igényű,fizetőképes keresleted, addig ne kezdj semmibe, mert bukta lesz. Előbb mérd fel a reális piaci igényeket, találj valami problémára megoldást, amit rajtad kívül még senki nem csinál, vagy nagyon kevesen és kicsi a konkurencia és helyettesítő termék, de mindenképp azon a téren és azoknak a vásárlóknak, fogyasztóknak, ügyfeleknek, amihez értesz is és akiknek ismered a szokásait és reális igényüket.


Itt senki nem fog neked választ adni mert magának senki nem csinál plusz konkurenciát, max olyan ötleteket, amiket évekkel ezelőtt kellett volna meglovagolni.


Esetleg ha tőkéd van, akkor jól megírt szerződéssel szállj be kockázati tőkével egy-egy induló projektbe, ha végképp nincs saját elképzlésed.

2015. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csak olyat tudok ajánlani, ahová betársulhatsz. Ha érdekel írj privátot.
2015. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is van egy ötletem. Ha érdekel privát (NEM átverés).
2015. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen jól jövedelmező ,de azért nagyon rázós tevékenységet inditottam ezelött ugy 12 évvel, és csak az idöközben elöállt betegség miatt hagytam abba.A befektetés a jövedelemhez képest csekélység, kb akkori fizetesem másfélszerese volt.Sikerült idöben inditani, a megyében egyedüli voltam a szakmában.A jogositasokat megszerezni nem volt tulságosan nehez, de ez országonként változik.Ha érdekel a téma, irj privit, a válaszban minden részletet megtalalsz majd.Kocsi, és hajtási feltétlenül szükséges.
2015. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!