Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni válallkozói kell hozzá?

Egyéni válallkozói kell hozzá?

Figyelt kérdés

Jó estét mindenkinek!


Nyitni akarok háznál egy autó kölcsönzöt, ahol ez mellett lehet kölcsönözni utánfutót, betonkeveröt. Mind ezek szinte már meg is vannak és él is a válallkozásom ami szerintemtem elég hozzá csak a könyvelöhöz kell be mennem, de ha nem igy van létszi javitsatok ki. Elörei köszi a választ!



2015. febr. 18. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában a sorrend, könyvelő, egyéni kiváltása,adózási mód kiválasztása, eszközbeszerzés, tevékenység indítása.


Nálad most ez nem értem...


Miért kérdezed, hogy kell-e egyéni vállalkozói hozzá, ha már él a vállalkozásod?


Illetve az eszközöket az egyéni kiváltása előtt vásároltad, vagy utána?

2015. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah, rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Az ezközök amiket ki szeretnék adni azok már rég meg vannak.Ezek szerint akkor az egyénimet modositani kell, mivel ez a tevékenység nincs be jegyezve, mert divatáru kereskedö vagyok.
2015. febr. 18. 21:00
 3/3 anonim válasza:
JJa,kel,Öcsisajt,tudhatnádd.
2015. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!