Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen kreatív őtlettel...

Bea simon kérdése:

Milyen kreatív őtlettel hívjam fel a figyelmet újjonan nyílt hamburgerezőmre? Hiába van főút mellett az üzlet mégsem állnak meg az autók.

Figyelt kérdés
Van az ablakokon matrica ,utcán megállító tábla mégsem nèznek az üzlet felé sem nemhogy megálljanak.. sajnos anyagilag nem állok jól úgyhogy olcsó de annál kreatívabb ötletre lenne szüksègem..segítsetek nekem..
2015. febr. 26. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Írd ki, hogy INGYEN HAMBURGER HOLNAP!


Vagy INGYEN LIMONÁDÉ! Az olcsó, aztán ha valaki betér, felajánlod neki a finom hamburgeredet!


Vagy INGYEN MOGYORÓ! Választhatnak a fűszeres-sós, a sima sós és az extra sós közül. Mellé ajánlhatsz 600,- forintért 2dl limonádét..

2015. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Autók az üzlet elé a parkolóba,lássák a forgalmat.
2015. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
32%

Facebook posztok ezerrel, nyereményjátékokkal. Sok helyen menő ez a fald fel amerikát ötlet, hogy egy bazi nagy hamburgert ha megeszel az ingyen van, meg dicsőségfal stb. Ha családon belül megoldható, vagy varrni tudó ismerősökkel és simán beöltöztetnék valakit egy nagy hamburgernek, szökdécseljen kicsit a környéken :D Lehet, hogy kívülről az arculatot hívogatóbbá lehetne tenni. Meg lehetne csinálni ilyen régi stílusú amerikaiasra, Marilyn Monroe, pinup girl stílus, minták, így kicsit egyedibb lenne.

Mekkora a hamburgerező? Hogy néz ki?

2015. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

[link]


Ilyesmikre gondoltam. Ez a lányoknak bejönne mert csajos, a férfiaknak mert hát csinik a lányok :D

A kínai ruhaüzletek mostanság tele vannak egyéb holmikkal is, pl coca-colás szalvétatartó stb.

Ilyen dekorációval lehetne ellátni kívülről is. Tűnj ki a többi átlagos hamburgerező közül.

2015. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajts ra a minosegre, keszitsd a hamburgereket friss daralt husbol, minosegi zsemlevel es ezt hirdesd egy nagy tablan. Nagyon ritka (errefele BP-n) a normalis hamburger, meg egy ilyen felkesz, agyonfagyasztott tudo-vese-szoja meg "ipari szalonna" orlemenybol keszult formedvenyt arulo hamburgeresre nincs szukseg.
2015. febr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Javaslom Wolf Gábort, és a Marketing Commandot. Nagyon sok ingyenes videójuk is van fent youtuben, de ha rá tudsz szánni 5000 forintot, érdemes megvenni a könyvét, a Marketing Bibliát, nekem megmentette a vállalkozásom!!
2015. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Tehát főút mellett, gondolom nem Budapesten belüli főút, hanem kisebb településen áthaladó főút mellett.


Az első nagy kérdés, hogy jó helyen nyitottad e. Lehet olyan helyen vagy ahol az életben nem fog megállni senki, pl ha Pesthez közel, de mégis kint, akkor a franc se fog neked megállni. Egyrészt aki vidék fele megy, az még nem éhes, aki pedig vidékről érkezik, az Pest előtt már nem fog megállni, mert vagy majdnem elérte a célját, vagy akkor ha hamburger, akkor már beugrik a mekibe vagy burgerbe.


Van vajon gyalogosforgalom is arra? Ha nincs, akkor az újabb döfés. Ha nincs gyalogosforgalom, akkor kifejezetten az autósokra kellene szabni az egészet, pl érdemes benzinkút mellé települni, mert ott tuti megállnak, esetleg valami pihenő mellé.


Meg kell találni a célközönséget, a fenti tippek semmit nem érnek ha tipikusan "autós" burgerezőről van szó.


Legyen itt a reklám helye, írd le bátran, hogy hol van helyileg, nem fognak kitiltani miatta szerintem. ha mást nem, legalább annyit, hogy melyik város, melyik főút és kb merrefelé.

2015. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Belülről nagyon igényes a route6,grill&caffe bár, facebook oldalon megtudjátok nèzni..6os főúton vagyunk Èrden,ès valahogy mègsem tűnik fel az autósoknak..az èteleim is nagyon jók,a hamburgerrel sincs baj,aki megkostólja az törzs vendèg lessz..csak sajnos kevesen vannak mèg..amerikai hangulatú belülről is a hely,nagyon szèp tènyleg..
2015. febr. 27. 11:46
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Nézem a streetview-et:


Oké, benzinkút mellett vagy ez egy piros pont.

Van a túloldalon egy Aldi, ez egy rossz pont. Ez a gyalogosok szempontjából nem jó.


gondolom ezt az épületet bérled:

[link]


Nahmost ami gond és előzőleg mondtam is.


Aki éppen kifele halad vidékre, az vagy nem éhes még vagy már rég bekajált otthon vagy valahol a városban. Aki errefele jön Bp felől az pályára siet vagy simán a főúton kifele a városból. Ők nem fognak megállni neked ha ingyen adod a kaját, akkor se.


A befele kocsikázóknak dupla záróvonala van, nem tud lekanyarodni hozzád, és nem is fog egy kis hamburgerező miatt visszafordulni. Vagy beugrik inkább az Aldiba egy kakaós csigáért, vagy eljut a körforgóig ahonnan már lusta lesz visszafordulni.


Nah meg alapból kevesen fognak az út bal oldalára kacsingatni, hogy van e ott kajálda. Nem is valószínű, hogy itt éheznek meg, inkább az út közepén szokott az ember megállni a pusztában valamit kajálni.


Ergó a nappali kocsiforgalomban sok esélyed nincs szerintem.

Talán éjszaka, jól kivilágítva az éjszaka autópályára felhajtókat talán meg tudnád fogni. talán.


A gyalogosokra kéne jobban koncentrálni, abból pedig itt kevés van. Szerintem rosszul választottad meg a helyszínt, ez a gond.


Amúgy talán nyáron nagyobb lesz a forgalom. Mint hidegben, esőben.

2015. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hamburgerező elhelyezkedésével van a baj,mert az ételekkel,marketinggel nincs gond.
2015. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!