Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megérné és lenne értelme cigi...

Megérné és lenne értelme cigi automatákat különböző városokban kitenni mint mondjuk Bécsben, meg vajon lenne egyáltalán rá lehetőség?

Figyelt kérdés
már csak azért is mer nagyon sok helyen este 9-10 után nem lehet sehol cigit kapni vasárnap meg abszolút sehol

2015. márc. 22. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Münchenben és Berlinben is láttam ilyeneket, de elég régen, akkor még nemigen volt bankkártya.

De a dohányzást sem vették olyan szigorúan, mint ma.

Akkoriban a magyar automatákba, amiről tegnap beszéltem, egy doboz Tervért pl. két forintot kellett bedobni. Onnan tudom, hogy nagyszüleim sokszor küldtek le érte, mert azon a jádán volt, ahol laktunk, és nem kellett átmenni a kocsiúton. Én meg elég kicsi lány voltam még akkor.

2015. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%

"Hát akkor tévedésben vagy öcsém. Bankkártya nélkül semmit nem ad ki, dughatsz bele akárhány Eurót."


Itt élek, látom naponta hogy vesznek ilyenekből cigit pl a tinik. De biztos igazad van amúgy.

2015. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
21%

""Hát akkor tévedésben vagy öcsém. Bankkártya nélkül semmit nem ad ki, dughatsz bele akárhány Eurót." "


Egyébként se tudna semmiféle kort ellenőrizni. Nincs ilyen infó egy kártyán se. Hol olvastad ezt a baromságot?

2015. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon dohánykereskedelemre csak a magyar állam jogosult, amely jogosultságot pályáztatás utján koncessziós jog formájában átadja az arra jogosultaknak (lásd nemzeti dohányboltok). Automatás cigiárusítás Mo-n nem lehetséges. Gondolj bele, még az sem szabályos, ha a kiskorú az utcáról rálát a dohánytermékre.
2015. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!