Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozóvá válás...

Egyéni vállalkozóvá válás előtt állok, tanácsadásra kihez érdemes fordulnom?

Figyelt kérdés
Adószakértő, könyvelő, munkajogász? Főállású ev lennék egy alkalmazottal, aki fogyatékkal él, emiatt kb. mennyi anyagi támogatásra leszek jogosult?
2015. máj. 22. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan könyvelőt, aki adótanácsadóként is dolgozik, ő az adózási, bejelentési dolgokban és a munkavállaló utáni támogatásokban tud segíteni.


De mielőtt bármihez is kezdenél, írd le, pontosan miből lesz bevételed, mennyi, kinek fogsz értékesíteni és hogyan.


Már magadon kívül van egy dolgozód (csak a munkavállaló után iszonyatos havi kiadásaid lesznek), a bevétel oldalról is gondoskodni kell.

2015. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De írtam, hogy az alkalmazottam fogyatékkal élő, aki után lehet kedvezményt igényelni. Ebben a kérdésben nem vagyok biztos, hogy mennyivel csökkenti a kiadásom utána.
2015. máj. 22. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan könyvelő, aki adótanácsadó is, pontosan meg tudja mondani, mennyivel kevesebbet kell fizetni utána adott havi fizetés esetén.


Ne a kedvezdményre koncentrálj, abból nem lehet megélni, az csak a kiadásokat csökkenti.

2015. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!