Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen lányok felé hogyan...

Ilyen lányok felé hogyan érdemes közeledni?

Figyelt kérdés
Akiknek elváltak a szülei és az apjával él, de az apját nagyon megviselte a válás és azért nem szeretne kapcsolatot, mert fél egy szakítástól ő is. Mikor még együtt voltak a szülei, nagyon jóban voltunk, egyszer csókolóztunk is, de azóta ha szóba hozok neki bármit, legyen akár találkozó, megkér, hogy inkább keressek mást, mert ő inkább egyedül hal meg apácaként, mint csalódjon egy olyan személyben, akit nagyon szeret és elveszítsen örökre. Nekem szokott lelkizni, hogy milyen rossz neki és mennyire megviselte őt is. Eleinte az öngyilkosságon is elgondolkodott, de rájött, hogy nem akarja az apját még jobban a padlóra küldeni. Nem feltétlen akarok tőle kapcsolatot, de azt se szeretném, hogy e miatt egy életen át depresszióban élje le az életét. Amúgy se könnyűvérű és egy kezemen meg tudom számolni, hogy a válás előtt hány fiúra mondta, hogy összejönne vele. Nem akarok kapcsolatot ráerőszakolni, de meg akarom vele értetni, hogy attól, hogy a szüleinek nem jött össze, neki még lehet boldog élete és családja később.

2014. aug. 1. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a válásnak a terhe az ő vállát is megcsapta rendesen. Szerintem egy jó hosszas beszélgetéssel talán ki lehet hozni ebből a dologból valamit. Ha viszont makacs akkor nem nagyon látni rá esélyt.
2014. aug. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

ne kapcsolatot erőltess hanem kéjt.

ha a kéj működik,akkor máris lehet kapcsolat.

alap sorrend.

a te sorrended a balfa-szok sorrendje és soha nem működött eddig senkinél se.

2014. aug. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, egy kicsit makacs. Mondom, hogy nem akarok erőltetni semmit, de azt sem, hogy olyan fiúkat elutasítson, akik esetleg neki is tetszenek.
2014. aug. 1. 01:41
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Na megjött ide is a 73%-os ősember osztani a "bölcsességeit".
2014. aug. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Basszus, azért egy válás nem akkora tragédia!

A szülei mégsem voltak egymásnak teremtve, de hány olyan pár van, akiknek sikerült jó házasságot kötniük!

Lehet, hogy neki sem jön össze, lehet, hogy igen, de ha esélyt sem ad, az a legrosszabb út!

2014. aug. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg régebben egyszer szerelmet is vallott nekem, mostanság pedig olyanokat ír, hogy próbáljunk meg minél kevesebbet beszélni egymással. Csak ezzel annyi a probléma, hogy nagyjából az én vállamon sírja ki magát. Nekem nem baj, de nem tudom, hogy milyen következményei lennének, ha teljesen elszakadnánk.
2014. aug. 1. 01:45
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
73%-osnak üzenem, hogy az ilyen beteg emberek miatt tart itt a társadalom, akiket te is képviselsz. Őszintén sajnállak :D
2014. aug. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Beszélj vele személyesen. Próbáld meg elmagyarázni neki azt, amit leírtál és hogy nem mindig csalódik az ember. A nagymamám apukájának vagy 4 felesége volt, az utolsó fiatalabb mint maga a nagymamám. Ehhez képest a nagyim 50 éve él boldog házasságban a nagyapámmal. Mondd meg neki, hogy találja meg a szépséget és a lehetőséget. Amúgy meg, ha apáca akar lenni azt az Isten iránti elkötelezettség miatt tegye, nem pedig azért mert fél csalódni. Ha veled dumálja meg a dolgait fontos vagy neki és ha nem is reagál rá jól rögtön, át fogja gondolni a mondanivalód.
2014. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 >>|BEAN|<< válasza:
Erdemes ravilagitani arra, hogy nagyon kulonbozik ember es ember. Viszont a valoban csalodik benned.. azzal vegkepp a padlon lesz. Vigyazz ra! Ha irsz privatot es fennt leszek elarulok neked valamit amivel segithetsz meg.. vagy ha esetleg privatban kuldesz facebok nevet.. akarmi. Van egy otletem, de semmikepp nem szeretnem megosztani mindenkivel! Irj ha erdekel!
2014. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 >>|BEAN|<< válasza:
*ha valoban
2014. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!