Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tényleg nem lesz nyugdíj mire...

Tényleg nem lesz nyugdíj mire mi oda kerülünk? Milyen vállalkozást indítsak, hogy 70 évesen otthon maradhassak? Esetleg megérné egy büfékocsit venni a Balatonnál, és lángost árulni?

Figyelt kérdés
Még pályakezdő vagyok.Évvesztes voltam, ezért is.Én most vagyok 23 és fél éves,most kezdek dolgozni jövőhéten végre rendes állásban.Későn kezdtem?A családom szerint elvesztegettem az éveimet és mire nyugdíjba kerülnék 70 éves is leszek.Ha gyesen van valaki,mert nem volt meg az egy év a babához akkor az beleszámít a nyugdíjba?

2015. máj. 27. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
ezért kell az öngondoskodás. állami nyugdíj, ha lesz is, olyan minimális lesz hogy nem lehet belőle megélni még minimálisan sem. nyugaton is öngondoskodással van az emberek jó nyugdíjuk, az állami arrafelé is lófütty. de ugye ma Magyarországon kedves pártunk nem szereti a piaci alapon működő nyugdíjpénztárakat. ez van.
2015. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"egy büfékocsit venni a Balatonnál, és lángost árulni?"


Másik 235 darab büfékocsiból lángost áruló személy mellett? Nem, nem érné meg!


Eredetibb ötlet kell, amire nincs avagy kevés a konkurencia.

2015. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
: D takarékoskodj. biztosítás, önyp, stb.
2015. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dudok Andrásné ***** válasza:
Ha 70évesen otthon akarsz maradni,kimész 10-15 évre külföldre dolgozni.Akkor keresel annyit,hogy nem kell nélkülöznöd.Nekem most van 45éves munkaviszonyom és 63ezer ft. Nyugdijam.Hát emellett nem dőlhetek hátra még 70évesen!!!!
2015. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!