Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Adnátok egy idegennek 100...

Adnátok egy idegennek 100 forintot ha bekopogna az ajtótokon és azt mondaná hogy X összeget kell összegyűjtsön ahoz h megnyissa a saját válalkozását, és ezért mindenkitől kér egy minimális összeget,100 forintot?

Figyelt kérdés

Az a 100 forint nagyon kevés , talán még egy gyerek is kitudná tenni csak úgy a zsebpénzéből. Te adnál e neki 100 forintot ?

( Minél több választ várok , tehát aki teheti válaszoljon erre a kérdésre )

Köszönöm :D


2010. febr. 26. 18:10
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Szerinted miből élne addig, amíg összeszedi a vállalkozára valót? Vagy az első összejött ezressel a kocsmában kötne ki a haverral.
2010. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:
54%
Ha mindenkinek adnék aki kér,akkor nekem nem maradna semmi.
2010. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Nem adnék!
2010. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Nem adnék. Ha másra kérne akkor esetleg, de ha nem létfenntartásért kérné, mert ez már átcsap a luxus kategóriába, akkor nem. Milyen dolog az, hogy belőlünk akra majd meggazdagodni?
2010. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

NEM ADNÉK!


1.Aki így kunyerálja össze a vállalkozásába a pénz, az nem fog sokáig "vállalkozni"!

2. A jól öltözöttek a legnagyobb csalók (lásd politikusok)

3. Egy rosszul öltözöttnek pl. hajléktalannak sem adnék, mert úgyis a kocsmába megy vele.

2010. febr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
Meggondolandó. Inkább gyerekeknek,betegeknek,árváknak adnék.
2010. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Amíg nem kerestem mindig arra gondoltam hogy anyukám sokat dolgozik hogy eltartson minket, most hogy én is keresek hébe hóba meg arra hogy én mennyit dolgozok érte...hát nem dolgozzon ö is...
2010. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyrészt, mert így nem lehet elindítani a vállalkozást. Még csak nem is vicces az elképzelés, inkább ostoba.


Másrészt meg ha már annyira vállalkozni akar, azzal a lendülettel adnék neki egy időpontot az irodámba, hogy megmutassam, hogyan kell pénz és kunyizás nélkül vállalkozni.

2010. márc. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:

Elgondolkodtam rajt .És attól függ ,h van e pénzem,mostanában sajnos nincs de 4 hónappal ezelött biztos adtam volna.

de a korrekt válasz ha statisztikához kell-hogy NEM mert sajnos nincs miböl.

2010. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:

De fösvények vagytok! Én adnék.

Tik nem 100 forintot cigiztek el, meg alkoholra költöd, a bulikról még nem is beszélve. A 100 forinttal már sokra is mégytek.

Értéke sincs.

2010. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!