Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen gazdasági szakmát...

Milyen gazdasági szakmát tanuljak, ha később vállalkozást akarok nyitni management vagy marketing?

Figyelt kérdés
A marketing nekem jobban tetszik.

#vezetés #gazdaság. marketing
2015. jún. 10. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

haha... vicces már megint nagyfőnök képzőt keresünk


az ilyen képzések, a következő 20 év bölcsészképzése lesz

jól beetetnek, hogy milyen sokoldalú embereket képeznek aztán meg kopp


lehet pénzügyekkel foglalkozni és lehet marketinggel, de ne várjuk azt, hogy 0 energiabefektetéssel minket majd tárt karokkal és tömött pénztárcával várnak

(azok a mérnökök)

2015. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha ha majd meglátjuk belőled nem lett valami nagy ember a kommented alapján.
2015. jún. 10. 23:33
 3/13 anonim ***** válasza:
a bölcsészek is ezt mondták
2015. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A bölcsész szak szerintem is hülyeség. De kapcsolattokal bármilyen szakmában el lehet helyezkedni. És a marketing pedig minden cégnek kell kivéve persze a kisebbeket.
2015. jún. 10. 23:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kell a marketing, ha nincs mit eladni. Vezetők azokból lesznek, akik szakmailag is ott vannak, és mellé van vagy valamilyen pénzügyi papírjuk, vagy vezetőnek születtek úgymond.

Gazdálkodás és menedzsment, kereskedem és marketing, pénzügy-számvitel. Ezek marha jó aktatologató állásokhoz juttathatnak hozzá, de vezető velük csak nagyon kis eséllyel leszel.


És mint mondtam valamit el is kell adni. Mérnök meg kevés van. Ha vezető akarsz lenni, én azt mondanám abban van szakmai potenciál. A "mendzsmentben" nem annyira.

2015. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja vagy van a B-terv. Hogy megcsinálod a közgáz PhD-t, csak az meg nem 5 perc, és reménykedsz, hogy te leszel a következő, Bokros (csak ne hülyülj meg mint ő), Csányi, vagy Matolcsy vagy Dobrev Klára.
2015. jún. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem akarok ilyen kispályás lenni.
2015. jún. 11. 00:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, elég valószínű, hogy sokkal kispályásabb leszel.
2015. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez nem jó gondolkodás szerintem nagyra kell törekedni.
2015. jún. 11. 16:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kis törtető leszel, csak ellenségeket szerzel.
2015. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!