Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 2015 Fiatal Gazda Pályázat?...

2015 Fiatal Gazda Pályázat? Eredmények, értesítés, elutasítás?

Figyelt kérdés
Állítólag a hiányos pályázatokat már kezdik visszautasítani. Ki mit tud mikorra várható eredmény?

2015. júl. 4. 11:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom július 15 után már szivárognak ki hivatalos eredmények. Legkésőbb Augusztus közepéig minden pályázó képben lesz :)
2015. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Reméljük:) köszönöm!
2015. júl. 4. 18:50
 3/29 A kérdező kommentje:
Hány pontod van? Szerinted? :)
2015. júl. 4. 18:53
 4/29 anonim válasza:

Szia! Én is úgy tudom, hogy amik hiányosak voltak, vagy valamilyen számolási hiba stb volt benne, azoknak már kiküldték, illetve a napokban is küldik a visszautasító levelet! Én még nem kaptam semmit, igaz én minden feltételt bevállaltam, és nő is vagyok.

Viszont én semmiféle olyan dolgot nem tudok, hogy hány pontom van stb...meg nekünk a pályázatíró se mond semmi érdemlegeset, hogy mikorra várható eredmény. Olvastam, hogy július22.-23.-án meglesznek a ponthatárok, és majd azok alapján dől el, hogy ki az a kb 700 pályázó aki megkapja a pénzt. Na de mikorra várható értesítés?? Akitől kérdeztem és tudott mondani valamit, az azt mondta december előtt senki ne számítson pénzre, mert a sikeres pályázóknak szeptember 30.-ig kell beadni a pénz utalási kérelmet és utána kezdik el feldolgozni meg kiutalni a dolgokat. El vagyok keseredve nem így terveztem...

2015. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
Kérdező, neked egyébként van már valami hír vagy hasznos infó?? :)
2015. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nekünk a 115ből 96 pontunk van, de reménykedünk azért :)
2015. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
nekem 105 pontom van ha minden igaz...hátha :)
2015. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

A legújabb infók amikről tudok: tavalyi: 3500 pályázó, max 120pont, 4,5MRD keret, 103 a határ

idei pályázat: 4000+ pályázó, max 115pont, 9+Mrd keret, és a határt nagyjából ugyanoda saccolják.

Júli vége- Augusztus elején lehet értesítés, kifizetési kérelem szeptemberben, és december előtt valóban senki sem kap pénzt :)

2015. júl. 18. 23:51
 9/29 VTE válasza:
SZiasztok! Már mindjárt augusztus vége, és még mindig semmi a fiatal gazda pályázatról. Vki tud vmi infót, mikor derül ki?? már nagyon türelmetlenek vagyunk, ami szerintem érthető is. :) Gondolom, mindenki így van ezzel.
2015. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mostanság mindenkit megesz az ideg, már mi sem bírjuk. :) Minden csak találgatás, fórumot olvasni meg had ne mondjam.. Mi már úgy vagyunk vele hogy csak tudjuk meg már végre ha nem is nyertünk, mert így azt sem tudja az ember hogy hogyan tervezze fejben a jövő évet!Mi pl mindenképpen méhészkedünk majd, de más ha van mit bele fektetni, nem pedig évekig küszködni a létrán felfelé. Hát jól elhúzzák azt az eredmény hirdetést az biztos :)
2015. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!