Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 2015 Fiatal Gazda Pályázat?...

2015 Fiatal Gazda Pályázat? Eredmények, értesítés, elutasítás?

Figyelt kérdés
Állítólag a hiányos pályázatokat már kezdik visszautasítani. Ki mit tud mikorra várható eredmény?

2015. júl. 4. 11:33
1 2 3
 21/29 flow780 válasza:
A 2015 májusában beadott fiatal gazda pályázatok elbírálásnak határideje szeptember 30, tehát azután 15 nappal lehet határozatot kapni. Akinek nem volt meg a horizontális pontszáma az került elutasításra július környékén. Tavaly 103 volt a ponthatár, amit később módosítottak 90 pontra. Az idei ponthatár nincs még meg.
2015. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ez így van, nincs még ponthatár és felesleges is tippelgetni! Viszont bár fórumon láttam, 1-2emberkének állítólag státuszt váltott az ügyfélkapun "Feldolgozás alatt" - ról "Elutasított-ra" . Nálunk még semmi, várjuk a fejleményeket :)
2015. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 VTE válasza:
Szóval október közepéig kell várni a kiértesítésekre? remek. Egyébként ügyfélkaput kellett csináltatni? Mert nekem nincs. Elvileg ráér utána, hogy megkaptuk az eredményt. Mi ezért nem csináltattunk.
2015. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ügyfélkaput csakis pont azért érdemes nyittatni okmányirodában (mellesleg ingyenes, kb 5 perces ügyintézéssel), hogy jóval hamarabb megtudhassa az ember a pályázati eredményét :) Nem "kell" utána nyitni, nem kötelező dolog, 1-2dolgot meg kérvényt lehet online benyújtani a segítségével, nem alapvető dolog utána, inkább előtte lett volna érdemes. Kb. egy - másfél héttel legalább előbb tudni meg a pályázat elbírálását, mint a levél megérkezik.
2015. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100 pont az idei fiatal gazda pályázat ponthatára!
2015. szept. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
2015. szept. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 VTE válasza:
és mennyi volt a maximálisan elérhető pont? Mi őszintén szólva össze se számoltuk
2015. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
115 volt a max pont! De aki nem technikusival adta be a pályázatot annak 100 alatt volt a pont,így első körben a fősulisok vitték a babot :).Állítólag hamarosan hirdetik a második kört,szóval senkinek nem kell csüggedni még aki nem technikusival adta be s akinek 95 körül van a pontszáma is.Persze azt is ebben az évben kifizetik,ha sor kerül egyáltalán második körre.Első körben 100 a határ,de sok technikusi bukott így is,szóval irány az ügyfélkapu ,mert ott már fent van a pályázatod,az a tuti amit ott írnak :)
2015. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Sziasztok! Csak gondoltam megosztom veletek, hogy én nyertem. 106 pontom volt (agrármérnök és nő vagyok, mindent bevállaltam kivéve, hogy nem lakok hátrányos helyzetű településen) és a pályázatíróm mesélte, hogy azon röhögtek egy kollégájával, hogy az MVH már nem tudja hogyan lecsökkenteni a pályázatok pontszámát, ezért azt találták ki, hogy a kommunikációs eszközök résznél nem jó a pl. 2016.06.01. dátum, hanem csak az jó, hogy 2016. június 01. Tehát ilyen miatt vettek el tőlem is 4 pontot. Ezt úgy írták bele az indoklásba, hogy: "Nem jó a kommunikációs eszközök ütemezése." Röhej.

Amúgy nekem 22-én mutatta az ügyfélkapu, hogy nyertem és rá 5 napra jött meg postán a levél.

2015. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!