Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 2015 Fiatal Gazda Pályázat?...

2015 Fiatal Gazda Pályázat? Eredmények, értesítés, elutasítás?

Figyelt kérdés
Állítólag a hiányos pályázatokat már kezdik visszautasítani. Ki mit tud mikorra várható eredmény?

2015. júl. 4. 11:33
1 2 3
 11/29 VTE válasza:
Igen, mi is pontosan így vagyunk. Méhészkedés tervben, dehát nem mindegy, milyen az alap, amiből kiindulunk. Csak megjön lassan a levél vagy email vagy tudom is én mit küldenek... :)
2015. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 gabi0623 válasza:
Szeptember 02. és még mindig semmi :/ Valakinek van már valami értesítés. Én ügyfélkapun is nézem, de ott se küldtek még semmit
2015. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Az MVH telefonos ügyféltájékoztatása szerint 1-2hét az eredményhirdetésig. Ezt mondták elsején.Meg hogy inkább jövő hét így is az esélyesebb rá, de a héten is esélyes az eredmények feltöltése. Izgalom 100%-on :D
2015. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:

Sziasztok!

Én jövőre gondoltam pályázni, még most tanulok "Gazda" tanfolyamon. Tudnátok segíteni, hogy mit érdemes csinálni, pályázat nyerés esetén? Privátban írjon valaki légyszíves, más nem tudja meg, egy ember szerintem nem tudni beleköpni más üzletének a levesébe :)

Nincs se földem, se tőkém, mindent abból a 40000Euróból csinálnék...

2015. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Hát sajnos el kell keserítselek, mert jövőre már egy meglévő minimum gazdaság kellesz legyen ahhoz hogy pályázhass, és a max támogatás is 6milla lesz. De sok minden változik még, könnyített feltételek lesznek. De ez volt az utolsó lehetőség hogy a nulláról induók pályázhassanak és nyerhessenek.
2015. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
www.agroinform.com/palyazatok/uj-feltetelekkel-lehet-fiatal-gazda-22248
2015. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
Köszi, olvastam ezt a cikket, de én úgy értettem, hogy 2 féle támogatás lesz, az egyikhez van alapfeltétel, a másikhoz nincs (a táblázatra gondolok itt).
2015. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nem, csak a táblázat segít áttekinteni hogy miben lesz majd más az új rendszerben a fiatal gazda pályázat. De ha rá Google - zol rengeteg infót találsz róla :)
2015. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 VTE válasza:
Végre valami konkrétum. Már én is arra gondoltam, hogy felhívom az MVH-t. Bár ha elsején mondták, hogy 1-2 hét, akkor ezen a héten már mindenképp kellene... Postán értesítenek, igaz? Ti is így tudjátok?
2015. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Igen, értesítenek postán is, bár szerintem az ügyfélkapun hamarabb fent kell lennie az eredménynek. Arra leszek kíváncsi, hogy nyertes pályázat esetén, a kifizetési kérelem benyújtásának határidejét időarányosan eltolják e, mert eléggé lecsúszott már az időhatárokat illetően ez a pályázat. Másrészt a fórumokon olyanokat olvastam, hogy nem tudtam a fejemet verjem a falba, vagy a földön fetrengjek a nevetéstől. Példának okáért szerintem egy pályázónak sem kell lemondania a nyerésről, ha nem éri el a 100pontot a pályázata. Hogy miért? Aki aranykalászos szintű végzettséggel pályázott, mindent bevállalt és nő, annak 99-100 pontja van maximum. Na most erről elmenve aki 100pont felett jósolja a ponthatárt, az azt jelenti ki, hogy 0 db nyertes aranykalászos pályázat lesz, ami azért abszurd, mert lesz nyertes, minden évben volt!Utolsó körben lehetett pályázni a nulláról indulóknak. Nehogy már csak a technikusi bizik nyerjenek :D Meg keretemelés? Inkább több nyertes, 90x ponthatárral. Ennyi öntelt embert :)
2015. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!