Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ehhez saját vállalkozásra...

Ehhez saját vállalkozásra lenne szükség?

Figyelt kérdés

Sajnos halvány lila gőzöm sincs,hogyan működik egy vállalkozás,vagy mit kellene tenni ehhez,viszont mindig is csak bolyongtam az életben és mindig az a vágyam,hogy saját magamnak dolgozhassak.

Tehát ha én szolgáltatok valakinek,géppel fél óráig csinálom neki és 2000 FT ot kérek el érte,akkor ez esetben miket kell nekem intéznem?


2015. júl. 13. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Minimum egyéni vállalkozónak lenni, hogy számlát tudj adni a szolgáltatásodról. Ez neked kb havi 50ezer Forintodba kerül.
2015. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tehát ha elintézem,hogy egyéni vállalkozó legyek akkor utána már legálisan csinálhatnám egy garázsban ezt és hirdethetem is,hogy jöjjenek?

Egyébként azt is lehet,hogy mondjuk csak 3 hónapra leszek 1 évben egyéni vállalkozó?tehát 3 hónapig csinálnám amit szeretnék,majd a jövő évben újra 3 hónap?

2015. júl. 13. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!