Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék egy kis pénzt...

Szeretnék egy kis pénzt keresni, fogadásokkal vagy más szerencse játékkal, vagy amit ajánlanátok? A többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy pénzt nélkül nem lehet pénzt csinálni,ezért szeretnék segítséget kérni,nincs sok pénzem de szeretném egy kicsit megforgatni úgy mond, még tanulok és nem nagyon tudok eljárni dolgozni mert otthon dolgozom,mindegy nem ide tartozik,ebben kérném a tanácsotok hogy szeretnék olyan kis dolgokba fektetni úgy mond amibe nem kell hatalmas tőke,de valamennyi kis pénz megfordul.Mit ajánlanátok nem gond a netes fogadás se meg tudom oldani nekem az is elég ha 2 ezer forintott felteszek és egy ezrest nyerek,csak szeretnék egy kis pénzhez jutni szép lassan kiegészíteni a sulis életemhez úgy mond,mert kolis vagyok és kicsit megterhelő az is,hétvégén meg otthon dolgozom ezért lenne jó valami kis kiegészítő

2015. júl. 30. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, szerencsejátékoknál az egyetlen nyertes a ház!
2015. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tippmix inkább viszi a pénzt mint hozza... Vegyél max inkább néha 1-1 kaparós sorsjegyet, ha telik rá, amúgy felejtsd el. Ha ilyen egyszerű lenne, mindneki csinálná.
2015. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor valamilyen más ötletek nincs? Ami nem szerencse játék de azért egy kis pénzt meg lehet forgatni benne ?
2015. júl. 31. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Legtöbbeknek a munka jön be.
2015. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látom eltudtad olvasni rendesen,mondtam suliba járok kolis vagyok nem tudom megoldani.Csak nem értem minek van ez az oldal ha ilyen negatív emberek vannak fent segíteni se tudnak,meg csak flegmáskodnak meg bunkózni tudnak Szép (Y)
2015. júl. 31. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam negatív embernek viszont naiv vagy ha azt hiszed, hogy valaki elfogja árulni a biztos módszerét egy idegennek, ingyen. Azt tanácsolom, hogy fejleszd magad vannak igen jó áron már online kurzusok ilyen témában ahol fejlődhetsz.
2015. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meddig vagy suliba? Délután 2-3 körül biztosan végzel már, vagyis bőven tudnál vállalni 4 órás melót utána és tanulni is marad időd. Attól hogy kolis vagy nem kell állandóan ott rohadni.
2015. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!