Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen jó vállalkozási lehetős...

Milyen jó vállalkozási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Cég profil érdekelne elsősorban.

2014. dec. 16. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Vállalkozóként olyan dologgal érdemes foglalkozni, amiben hiteles vagy. Mondjuk van szakképzettséged hozzá, plusz sok éves tapasztalatod.


Felesleges követni bárki tanácsait, utasításait, mivel


1. Magának senki nem fog konkurenciát csinálni "ingyen"

2. Ha valaki olyan szakterületet ajánl, amire van is általánosságban kereslet, még nem feltétlen fogja azt jelenteni, hogy a Te piacod is adva van, mivel léteznek területi és egyéb különbségek is


(Szakmailag pedig az előzőekből következően vagy azért, mert nincs szakmai rálátásod és ott húznak le, ahol akarnak, vagy nem vagy hiteles benne és így nem keltesz bizalmat az ügyfelekben, vagyis piaci kihívóként hátrányból indulsz)


Ugyanakkor befektetési szempontból, nem személyes közreműködőként lehet tulajdonrészed egy-egy cégben. Erre sokféle lehetőség van a részvénypiactól kezdve, a bef. alapokon át a kockázati tőkéig.

2014. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mobilos játékok fejlesztésére adtam a fejem egy éve, akinek mondtam az kinevetett. Nem mondom, hogy nagyon jól megy, de kijön annyi mintha egy cégnél dolgoznék programozóként.


Szerintem hatalmas lehetőség van a játékfejlesztésben, minimális tőke kell hozzá (más vállalkozáshoz képest), de csak a pénzért nem érdemes belevágni.

2014. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyanok amiket feketén lehet csinálni.
2015. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!