Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba éri meg...

Milyen vállalkozásba éri meg belevágni ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Amihez van pénzed, tapasztalatod, van értelme, nincs túltelítve vele a piac.
2015. aug. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt a kérdést így feltetted, akkor neked semmilyenbe.



Egy jó vállalkozó nem a GYK-n kérdezgeti, hogy mi a tuti, hanem meglát egy piaci rést, legyen az valami teljesen új termék/szolgáltatás, vagy csak szimplán az, hogy egy környéken mondjuk nincs cukrászda és lenne rá igény, tervez, számol, üzleti tervet készít...


Az ilyen vágjunk bele valamibe, majd csak lesz valahogy típusú vállalkozások szoktak 1 éven belül csődbe menni, bár általában nincs meg hozzájuk a tőke sem nagyon, így inkább el sem indulnak

2015. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Gyakorlatilag bármibe... Sosem az a fő kérdés, hogy mire van nagy kereslet, hanem, hogy te mint vállalkozó mennyire tudod eladni magadat, termékedet, és mennyire tudod megszólítani a célközönségedet...

Lásd vannqk köművesek akik otthon nyomorognak alig nam melójuk, meg vagyok én aki 3 brigádot tartok fenn...

2015. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

utolsó: ez nem igaz, hogy bármilyet. Te is megláttad a piaci rést, hogy az általad kínált árakat és minőséget kevesen adják a piacon (lehet, hogy van aki drágább, lehet, hogy van aki olcsóbban és rosszabb, de a te munkád minősége és árai hiányoznak a piacról, így sok a megrendelőd).


A kérdező hiába fog bármibe vágni, ha előre nincs meg neki, hogy miért hozzá fognak fordulni, ezt pedig nem egy GYK-s kérdésből lehet megtudni.

2015. aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

"ha előre nincs meg neki, hogy miért hozzá fognak fordulni"


Ugyan azt mondod mint én csak más szavakat használsz...

Én azt mondom bármilyen területen érvényesülhetsz, ha el tudod adni magadat és megtalálod a vevőidet... Legyen az akármennyire telített szakág...

Attól, hogy te ezt piaci résnek nevezed, még ugyan azt jelenti... Csak így sokan félre is érthetik, mert hiába van meg egy piaci rés, pl nem árulnak szénát a faluban pedig sokan tartanak lovat, ha neked van sok szénád de nem tudod rá felhívni a lótartók figyelmét, senki nem tőled fog venni...

2015. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Mellesleg nem azért van sok munkám mert bármit olcsóbban csinálnék, vagy jobban mint bárki más, hanem mert van egy öcsém, aki marketing szakon végzett és aki k

őművest keres a megyénkben, nagy eséllyel engem talál meg újságban vagy a google-ben...

2015. aug. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
szex, kábítószer, hamisítás, jövedéki termékek.
2015. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Bármihez, amiben jobb vagy a konkurenciánál, és erről a vevőidet is meg tudod győzni.
2015. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!