Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozáshoz szükségem...

Petikef31 kérdése:

Saját vállalkozáshoz szükségem lenne 2 millió ftra. Milyen lehetöséget tudtok ajánlani, ami korrekt, nem lehuzos? Esetleg jelenlegi pályázati hitel? Kezdö vállalkozói támogatás?

Figyelt kérdés
A bankokra gondolok amikor 2 millióra 4 et kellene visszafizetnem ,ezt kizárnám ,egyéb lehetöségek érdekelnének

2015. aug. 6. 17:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Munkaugyiben voltam 6 honapig 105 000 Ft ot adnak vissza nem terintendo formaban, tehat vallalkozz 630 000 ft bol ,koszi , szamomra ez lehetettlen
2015. aug. 24. 19:50
 12/15 A kérdező kommentje:
nem befektetott keressek hanem tokere lenne szuksegem ,de azert koszi, és köszönöm a linkeket is ,megyek es at is nezem oket azonnal :)
2015. aug. 24. 19:52
 13/15 anonim válasza:

Szia!

Lehet,h. nem aktuális a kérdés de leírom én hogy csináltam.

Hosszú évekig barkácsüzletben dolgoztam.Nagyon tetszett.

Elhatároztam,hogy sajátot szeretnék nyitni.Első lépésben elvégeztem a kereskedő-boltvezetőit 2010-ben.

Utána vadul elkezdtem gyüjteni a pénzt,munka után,hétvégén asztalosként...

5 év alatt 3,5 milliót sikerült félretennem.2015-ben kiléptem a melóból,munkanélküliként regisztràlva ahogy kiírták a pályázatokat azonnal beadtam.Üzleti tervvel,mindennelamit

2016. ápr. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Csak kértek.Fél évet vártam rá de megérte.Kaptam 2,5 milla vissza nem téritendő vállalkozóvá válási támogatást.2015 októberben megnyitottam a boltomat.6 hónap alatt már eljutottam oda,h.ki tudnék egy fizut venni.De persze csak annyit veszek ki,amit muszáj.Visszaforgatom a pénzt,növelem az árukészletet.Továbbra is vállalok munkát is.Mindezt egyedül. :)


Nem dicsekvésnek szánom soraimat,csak motivációnak!

Jó tanács:Ha nem értesz hozzá,ne vágj bele!(semmibe)

Ha nincs meg az összeg,ami szükséges hozzá,NE VEGYÉL FEL HITELT!!!

Vállalkozóként épp elég kiadásod lesz!Nem fogod tudni kitermelni a kötelező kiadásokat sem!

Sok sikert!!!

2016. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előzőekben is írták 20-40% önerő és ingatlanfedezet, agy bankgarancia mellett igényelhetsz 2 millió tőketámogatást is, nem csak a bér és járulékot.
2016. ápr. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!