Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A webshopomon 5 átkattintás...

A webshopomon 5 átkattintás történt a kifizető oldalra (megrendelem-fizetés) de egy fizetés sem érkezett be, mi lehet?

Figyelt kérdés

Az árak fel vannak tüntetve a megrendelés oldalon. A fizetés oldalon pedig 3 opció van felkínálva:

Egy kártyás fizetés paypallel, illetve egy megrendelésvisszaigazolás átutalással.

A postai utánvét funkciót kikapcsoltam.


Miért kattint el több vevő is a kifizetésig, majd hagyja el az oldalt?


2015. aug. 11. 11:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
227 látogatóból kattintott el 30 a termékekig és 5 a kifizetésig, de gyönyörűen megcsinálta a grafikus az utolsó oldalt...
2015. aug. 11. 11:54
 2/18 anonim ***** válasza:
Fizeteskor jottek ra, hogy megsincs paypal-juk, utalni meg nem tudnak/nem akarnak.
2015. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha linket nem adsz, akkor még találgatni sem fogunk tudni.
2015. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"Miért kattint el több vevő is a kifizetésig, majd hagyja el az oldalt?"


Miért nem lehet fizetni kártyásan simán? Én csak úgy fizetek, én is elhagynám az oldalt, max. máshol rendelném meg.

2015. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát mert még nincs beregisztrálva a kártyás fizetés. Nem egyszerű és nem olcsó dolog.
2015. aug. 11. 13:16
 6/18 anonim ***** válasza:
A vásárló szempontjából viszont ez a legegyszerűbb. Én se vásárolok olyan helyről, ahol nem lehet kártyával fizetni.
2015. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

'Egy kártyás fizetés paypallel,'


Azert nem fizetnek. Mert kartyas fizetest igersz, aztan a vegen derul csak ki, hogy az nem kartyas, hanem paypal-es. Akinek nincs paypal account-ja, itt azonnal el igy hagyja a webshopot - en is ezt tennem.

2015. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Lehet kártyával fizetni, csak meg kell adni mellé egy emailt és egy jelszót, ezzel egyben regisztrálva kerül a paypalre is. De amúgy tök átlagos kártyás fizetés. Nem értem mi ezzel a baj.


Nincs túl "nagy" webshopom, van ahol még ez sincs beállítva.

2015. aug. 11. 13:33
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért vásárolok interneten, mert lusta vagyok. Nem akarok sehova regisztrálni, csak beírni a kártyám adatait és viszlát.
2015. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Amúgy ez egy baromság, volt régen egy webshopom ami csak félig készült el, aztán elfelejtődött.

Évekig senki sem keresett aztán elkezdtek telefonon zaklatni, hogy nekik KELL az a termék és mindenképp kéne és hogy tudnak vásárolni.


Szóval a vásárló megtalálja a módját, ha kell..

Most az, hogy most előre utalással, vagy paypalen fizet kártyával, vagy otp patformon tökmind1

2015. aug. 11. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!