Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehet elindulni? Esetleg...

Hogy lehet elindulni? Esetleg van lehetőség állami támogatásra? Kezdő tőke?

Figyelt kérdés

Péksèg felé gondolkozom ..

De kezdésnek egy kávézó vagy egy bolt esetleg kocsma is szóba jöhet .

A válaszokat előre is Köszönöm .



2015. okt. 14. 04:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt itt kell megkérdezned, neked sehogy. Első körben pl. üzleti tervet kéne írni, hogy miből és mi jönne ki, aztán az esetleg pályázatoknak utánaolvasni, bár ilyenekre aligha adnak, mert minek.
2015. okt. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami fideszes ismerettséget is összeszednék a helyedben. Főleg, ha nem akarod, hogy ellehetetlenítsenek a bürokraták.
2015. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves 2.!

Tegnap az én saját ötletemhez kapcsolódó kérdésemre, betűre pontosan ugyanezt a választ kaptam aputól...:)

AAAnyira gáz, hogy egy másodperc alatt összetöritek az ember álmát!

2015. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 3#! Halgass a faterra, mert jót akar neked. Az álmaidat pedig ő meg én törjük össze, hanem a jelenkori realitás. Az álmok egy része egyszerűen csak nem érett meg a valóságra. Az álmok már csak olyanok. Ha jelent bármit, sajnálom. Azt kellene akarni megvalósítani közülük, amelyiknek éppen most van ideje, a többit pedig félretenni.


(#2)

2015. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utóirat: inkább az a gáz, hogy nem lehet szerkeszteni itt a gyakorin. Fentebb kimaradt egy "nem" szó, és már nem tudom javítani :) (#2)
2015. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!