Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van közel 1 millió forintom,...

Van közel 1 millió forintom, mibe fektessem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és nagyjából egyedül gyűjtöttem ezt a pénzt. Azt csinálom, hogy az iskola mellett, ha találok akármit használtan áron alul, lecsapok rá és tovább adom. Ez nagyjából 3 havonta hoz 30-50 ezer Ft-ot átlagosan, de ezt kevesellem és igazság szerint meg is untam kicsit.

Az lenne a kérdésem, hogy mibe fektessem a pénzem, hogy ennél több legyen a hozam, de ne legyen túl nagy a kockázat?

Gondolok itt akármire, portfoliora, banki lekötésekre, REIT-re... Esetleg plus 500-on vegyek részvényeket?

Vagy folytassam ezt a kereskedést inkább? Ha igen, akkor szerintetek mivel kéne kereskedni? Most pl. luxusórákat vettem, adtam el, de Magyarországon ennek nincs piaca, Végül alig kerestem rajtuk.

Tényleg akármilyen legális módszer érdekel, hogy csinálhassak több pénzt.


2015. okt. 17. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
kis kockázattal nagy nyereséget... mesében. Ezt felejtsd el!
2015. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van érzéked az üzlethezmfolytassad ezt,tapasztalat :)

Rendelj kínából apró,de eladható dolgokat. Pendrive,fülhallgatók,napszemüveg,divatóra...egyik ismerős óvszert rendelt,hordják tőle kint a cukrot

2016. júl. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!